“ОТК-Сервіс” працює під час війни. 5 % з кожного оформленого протоколу ми перераховуємо на потреби ЗСУ. Разом до перемоги! Список працюючих ВЛ

218 Лабораторий
Замовити послугу
ГоловнаВодіямЩо потрібно для проходження техогляду
Задати питання
Залишити відгук

Що потрібно для проходження техогляду

Процедура техогляду в Україні

Перевірка технічного стану авто є однією з головних процедур для власників певних категорій транспортних засобів. Проходження обов’язкового технічного контролю здійснюється з метою не пропустити на дорогу несправний КТЗ, що може стати причиною дорожньо-транспортної пригоди. Отримання протоколу обов’язкового технічного огляду — свого роду допуск до пересування. Категорії транспортних засобів, строки, порядок і правила проходження техогляду в Україні, необхідний пакет документів обумовлені в Постанові КМУ від 30.01.2012 № 137 «Про затвердження Порядку проведення обов’язкового технічного контролю та обсягів перевірки технічного стану транспортних засобів, технічного опису та зразка протоколу перевірки технічного стану транспортного засобу».

Україна — країна, де зміни в правилах проходження техогляду відбуваються досить часто (у 2019 році і раніше), що безпосередньо пов’язано з узятим курсом в бік Євросоюзу. У перелік ТЗ, яким необхідно в обов’язковому порядку проходити ТО, сьогодні входять легкові автомобілі (М1), вантажні авто (N1, N2, N3), автобуси (М2, М3), причепи (01, 02, 03,04), інші категорії, у тому числі учбові транспортні засоби; таксі, шкільні автобуси, автобуси для перевезення інвалідів, оснащені системами живлення двигунів стисненим природним та зрідженим нафтовим газом; спеціалізовані санітарні автомобілі бригади екстреної (швидкої) медичної допомоги, великогабаритні і великовагові, транспортні засоби, призначені для перевезення небезпечних вантажів, швидкопсувних харчових продуктів крім категорії О, з інерційною системою гальмування, МСТО. Для проходження техогляду машині або іншому транспортному засобі власникам необхідно звернутися в спеціальну організацію і надати певний перелік документів.

Що потрібно для проходження техогляду?

Проходження ТО можливо здійснювати в організаціях, що мають атестат акредитації НААУ і дозвіл ГСЦ. Автовласникам в Україні свої послуги з оформлення ОТК, а також сертифікації авто пропонує мережа випробувальних лабораторій «ОТК-СЕРВІС». Ви можете звернутися в будь-який зручний час, щоб дізнатися, які документи потрібні під час проходження технічного огляду, а також докладну інформацію про процедуру техогляду автомобіля і інших КТЗ. Для оформлення обов’язкового технічного контролю із собою потрібно мати:

 • техпаспорт на транспортний засіб (свідоцтво про реєстрацію ТЗ);
 • паспорт громадянина України (для представника);
 • довіреність на право проходження техконтролю (для фіз. особи).

Додаткові дозволи необхідно надати для ТЗ, що працюють на газовому паливі, обладнані спеціальними звуковими або світловими сигналами, перевозять небезпечні вантажі. Фахівцями випробувальної лабораторії проводиться ідентифікація КТЗ, звірка номерних знаків, перевірка комплектації. При цьому транспортний засіб має бути чистим, з експлуатаційними рідинами. У разі виконання всіх перелічених вище пунктів проводиться техогляд автомобіля або іншого транспортного засобу. Позитивним його підсумком є видача протоколу (документ, що підтверджує справність ТЗ щодо безпечного руху і викидів).

Відмінна якість, зручність процедури проходження ТО

У компанії «ОТК-СЕРВІС» ви можете пройти техогляд, а також сертифікацію швидко, якісно і зручно. Наша мережа складається з понад 200 випробувальних лабораторій, де працюють кваліфіковані фахівці. На сайті в зручному режимі ви можете вибрати послугу для себе, категорію транспортного засобу, а також записатися на ОТК. Проходити техогляд в нашій компанії можуть всі автовласники, незалежно від міста проживання. Він займає мінімум часу, і для цього потрібно під’їхати в призначений час до найближчого пункту. Із собою важливо мати пакет документів на машину, щоб фахівці провели поетапну і якісну процедуру.

Детальну інформацію про техогляд, усі нюанси алгоритму, передбаченого законодавством, можна уточнити, зв’язавшись з нашими менеджерами.

  Записатись на послугу

  Для запису на ТО, необхідно заповнити форму зворотного зв'язку. Після чого ми з Вами обов'язково зв'яжемося

   Приєднуйтесь

   Будьте в курсі останніх акцій та новин