“ОТК-Сервіс” працює під час війни. 5 % з кожного оформленого протоколу ми перераховуємо на потреби ЗСУ. Разом до перемоги! Список працюючих ВЛ

218 Лабораторий
Замовити послугу
ГоловнаВодіямЩо потрібно для проходження техоглядуДовіреність для проходження техогляду
Задати питання
Залишити відгук

Довіреність для проходження техогляду

Обов’язкова процедура для автовласників

Проходження технічного контролю в Україні є обов’язковим для певних категорій колісних транспортних засобів. До таких належать легкові машини комерційного призначення; транспорт, що перевозить небезпечні вантажі; вантажні автомобілі, автобуси; причепи до ТЗ, які використовують для отримання доходу; таксі. Терміни, необхідний пакет документів, як і список КТС, вказані в статті 35 Закону України «Про дорожній рух».

Під час проходження техогляду із собою необхідно мати чистий, укомплектований і заправлений ТЗ, свідоцтво про держреєстрацію транспортного засобу; документ, що посвідчує особу власника. Бувають випадки, коли автовласник не може бути присутнім ід час перевірки. У такій ситуації оформляється довіреність на проходження технічного огляду на особу, яка буде передавати в техслужбу, а також приймати КТС. Процедура має низку особливостей, які варто знати.

Довіреність для проходження технічного огляду

Довіреність — документ, який видають приватній особі, представнику компанії або організації для проходження техогляду. Вона може бути разової дії (проведення разової процедури), спеціальною (включає список довірених процедур — водіння, ремонт, ТО) і генеральною (на управління і розпорядження майном). Під час проходження ОТК документ підписується директором компанії або особою, яка надає транспортний засіб. Своєю чергою представники компанії, що має дозвіл на проведення ТО, повинні переконатися, що власник КТС не проти виконання цієї процедури.

Існує низка вимог до оформлення довіреності:

 • обов’язкове внесення всіх власників ТЗ;
 • коректність відомостей відповідно до інформації, зазначеної в техпаспорті;
 • наявність даних про довірителя, представника і всі його повноваження;
 • дата від руки і підпис.

Якщо є закреслення і виправлення, документ вважається недійсним. Процедура може здійснюватися без присутності особи, на яку оформляється це звернення. Для фізичних осіб оформити документ набагато простіше, ніж у випадку з організаціями: заповнюється обов’язкова інформація (особисті дані, паспорт ТЗ, свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, адреса реєстрації), потім ставляться підписи двох сторін. Компанії обов’язково мають оформляти довіреність на працівників, які користуються в комерційних цілях КТС. Обов’язкове завірення документа для проходження техогляду у нотаріуса не потрібне. Оформлення юридичною особою потребує печатки.

Техогляд у надійній компанії «ОТК-СЕРВІС»

Пройти обов’язковий технічний контроль як юридичним, так і фізичним особам можна в найкоротший строк, звернувшись у мережу лабораторій «ОТК-СЕРВІС». Якщо вам необхідна довіреність на проходження техогляду автомобіля або іншого ТЗ, наші фахівці проконсультують перед проведенням процедури або надішлють зразок документа на електронну пошту. Ми зробимо все професійно, оперативно, а головне — якісно. Ви отримаєте протокол проходження технічного контролю, а також гарантію безпеки під час руху по дорозі.

  Записатись на послугу

  Для запису на ТО, необхідно заповнити форму зворотного зв'язку. Після чого ми з Вами обов'язково зв'яжемося

   Приєднуйтесь

   Будьте в курсі останніх акцій та новин