“ОТК-Сервіс” працює під час війни. 5 % з кожного оформленого протоколу ми перераховуємо на потреби ЗСУ. Разом до перемоги! Список працюючих ВЛ

218 Лабораторий
Замовити послугу
Задати питання
Залишити відгук

Документи для техогляду

Процедура техогляду в Україні

Законодавство України погоджують із нормами та положеннями, які діють на території Євросоюзу і стосуються дорожнього руху. У процесі проходження обов’язкового техогляду перевіряють справність основних систем автомобіля, що впливають на безпеку пересування, а також його відповідність екологічним нормам і стандартам.

Скасування обов’язкового технічного огляду для деяких категорій транспортних засобів, прийняте в 2012 році, було обумовлене величезною кількістю виданих документів про проходження ТО, які не відповідали реальності, їх просто купували в недобросовісних осіб, відповідальних за їх видачу. Але хоча бажали зменшити корупційну складову, з’явилися й негативні наслідки такого рішення: багато автомобілів потрапляє в аварії саме через поганий технічний стан, особливо, якщо враховувати той факт, що на дорогах України можна зустріти багато авто, які довго перебувають в експлуатації. Обов’язкове проходження перевірки для легкових автомобілів дасть змогу під час техогляду виявити несправності машини і вжити заходів щодо усунення неполадок.

Перелік документів для проходження техогляду

Обов’язковий технічний огляд можуть проводити організації, які отримали атестат акредитації НААУ та дозвіл ГСЦ. Такі організації мають мати необхідне обладнання для проведення перевірки технічного стану транспортного засобу. Послуги з проведення техогляду різних типів транспортних засобів надає мережа випробувальних лабораторій «ОТК-СЕРВІС», у яких проводиться ретельна перевірка стану авто. Які документи потрібні під час проходження техогляду автомобіля?

Щоб пройти технічний огляд автомобіля або іншого транспортного засобу, необхідно підготувати такі документи:

 • свідоцтво про держреєстрацію;
 • документ, що посвідчує особу власника (для фіз. осіб);
 • копія свідоцтва про держреєстрацію юридичної особи (для юр. осіб);
 • для транспортних засобів, що працюють на газі, необхідно надати документ про перевірку балонів ГБО;
 • для авто, обладнаних спеціальними звуковими і/або світловими сигналами, потрібно мати дозвіл на їх установку і застосування.

Техогляд проводиться на підставі договору про здійснення технічного огляду, який укладається між власником ТЗ і організацією, яка виконує роботи.

Фахівцями випробувальної лабораторії проводиться ідентифікація КТЗ, звіряння номерних знаків, перевірка комплектації. При цьому транспортний засіб має бути чистим, з експлуатаційними рідинами. У разі виконання всіх перерахованих вище пунктів проводиться техогляд автомобіля або іншого транспортного засобу.

Позитивним підсумком техогляду є видача протоколу (документ, що підтверджує справність ТЗ щодо безпечного руху і викидів). Власнику можуть відмовити в проведенні техогляду, якщо машина не відповідає інформації, зазначеній в документах: виявлені відмінності в номерних знаках, невідповідність VIN-коду, а також якщо перед проведенням огляду не були надані необхідні документи.

Кваліфіковані фахівці, якісний сервіс, висока швидкість роботи

Пройти техогляд можна в одній з випробувальних лабораторій компанії «ОТК-СЕРВІС», у яких є необхідне обладнання та висококваліфіковані фахівці, які зроблять перевірку швидко і якісно. Записатися на ТО можна онлайн або за телефонами, вказаними на сайті компанії.

  Записатись на послугу

  Для запису на ТО, необхідно заповнити форму зворотного зв'язку. Після чого ми з Вами обов'язково зв'яжемося

   Приєднуйтесь

   Будьте в курсі останніх акцій та новин