“ОТК-Сервіс” працює під час війни. 5 % з кожного оформленого протоколу ми перераховуємо на потреби ЗСУ. Разом до перемоги! Список працюючих ВЛ

218 Лабораторий
Замовити послугу
Задати питання
Залишити відгук

Страхування

Обов’язкове страхування автоцивільної відповідальності – це страховий поліс, який зобов’язаний оформити кожен автовласник. Згідно Закону України “Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів”  без наявності поліса ОСЦПВ водієві заборонено керувати транспортним засобом.

Час виконання

5 хвилин
Замовити послугу

ОТК-СЕРВІС – ми національна мережа випробувальних лабораторій, яка щодня працює над тим, щоб покращити сервіс для наших клієнтів. Відтепер ми оформляємо договори страхування автотранспорту.

Ми підберемо для вас найвигідніші умови страхування, які оптимально підходять для вашого автотранспорту.

Що таке страхування ОСЦПВ?

Закон України «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів» зобов’язує власників автомобілів укладати договори обов’язкового страхування автоцивільної відповідальності (ОСЦПВ). Поліс ОСЦПВ – це документ, який засвідчує відповідальність за заподіяння шкоди іншим учасникам дорожнього руху в разі ДТП та забезпечує  державний захист потерпілих від матеріальних  збитків, які можуть бути завдані їхньому здоров’ю, майну або життю.

Навіщо потрібне страхування ОСЦПВ?

Всі власники автомобілів, зареєстрованих в Україні або тимчасово ввезених в Україну, зобов’язані страхувати свою цивільно-правову відповідальність та мати поліс. Наявність поліса ОСЦПВ є настільки ж необхідним, як і техпаспорту чи водійських прав. Без нього сідати за кермо автомобіля заборонено, також без ОСЦПВ автомобіль буде не допущений до проходження обов’язкового технічного контролю автотранспортного засобу.

Автоцивілка дозволяє власнику автомобіля заощадити кошти та уникнути великих витрат у разі ДТП, навіть якщо він є винним в аварії. У цьому випадку страхова компанія, з якою у вас оформлений договір страхування, відшкодує потерпілим всі збитки, завдані їхньому майну або здоров’ю, як то ремонт авто потерпілого, лікування постраждалих в ДТП чи ремонт нерухомості.

Незалежно від того, хто винен в ДТП, якщо у вас є поліс ОСЦПВ, ви отримаєте компенсацію за шкоду, завдану вашому транспортному засобу. Це правило діє навіть у випадку, якщо винуватця ДТП не знайдуть або він не матиме страхового покриття. Гроші на відшкодування у цьому випадку виділяє фонд захисту потерпілих МТСБУ.

Що буде, якщо не застрахувати автомобіль?

Водій повинен мати при собі поліс обов’язкового страхування автоцивільної відповідальності. Відсутність документа позбавляє права водити транспортний засіб, а водію загрожує штраф у розмірі від 425 до 850 гривень. Однак штраф можуть накласти лише після ДТП або під час складання протоколу за порушення правил дорожнього руху. Тому зупиняти автомобіль без причини і вимагати чинний поліс ОСЦПВ – неправомірно. 

На перший погляд, страхування автомобіля може здатись зайвою витратою. Адже штраф за відсутність поліса ОСЦПВ відносно невеликий – 850 грн, а сам поліс коштує понад 1200 грн. Проте це не так. Якщо ви станете винуватцем ДТП без ОСЦПВ, вам доведеться зі свого бюджету компенсувати збитки потерпілим. Це може обійтись у десятки або навіть сотні тисяч гривень, що буде набагато дорожчим вартості поліса. Тому однозначно, транспортний засіб потрібно страхувати, робити це вчасно та без вагань.

    Замовити послугу
      Приєднуйтесь

      Будьте в курсі останніх акцій та новин