“ОТК-Сервіс” працює під час війни. 5 % з кожного оформленого протоколу ми перераховуємо на потреби ЗСУ. Разом до перемоги! Список працюючих ВЛ

216 Лабораторий
Замовити послугу
Задати питання
Залишити відгук

Страхування

Обов’язкове страхування автоцивільної відповідальності – це страховий поліс, який зобов’язаний оформити кожен автовласник. Згідно Закону України “Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів”  без наявності поліса ОСЦПВ водієві заборонено керувати транспортним засобом.

Час виконання

5 хвилин
Замовити послугу

ОТК-СЕРВІС – ми національна мережа випробувальних лабораторій, яка щодня працює над тим, щоб покращити сервіс для наших клієнтів. Відтепер ми оформляємо договори страхування автотранспорту.

Ми підберемо для вас найбільш вигідні умови страхування, які оптимально підходять для вашого автотранспорту.

Що таке страхування ОСЦПВ?

Згідно з Законом України «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів», кожен автовласник укладає договір обов’язкового страхування автоцивільної відповідальності, поліс ОСЦПВ -це форма державного захисту потерпілих при дорожньо-транспортній пригоді. ОСЦПВ.

Навіщо потрібне страхування ОСЦПВ?

Поліс обов’язкового страхування автоцивільної відповідальності обов’язковий для всіх власників авто, зареєстрованих в Україні або тимчасово ввезених в Україну. Фактично, ОСЦПВ – настільки ж необхідний документ як техпаспорт і водійські права. Без нього сідати за кермо автомобіля заборонено, також без ОСЦПВ автомобіль буде не допущений до проходження обов’язкового технічного контролю автотранспортного засобу.

З “автоцивілкою” ви маєте можливість заощадити ваші кошти, у випадку якщо ви станете винуватцем ДТП. Ремонт авто потерпілого, лікування постраждалих в ДТП чи ремонт нерухомості – все це будуть витрати страхової компанії з якою у вас оформлений договір страхування.

З полісом ОСЦПВ заподіяна вам шкода в результаті ДТП також буде компенсована, навіть у випадку якщо її буде завдано невстановленим транспортним засобом або автомобілем, власник якого не застрахувався або керував ним, не маючи на те права. У таких випадках гроші виділяє фонд захисту потерпілих МТСБУ.

Що буде, якщо не застрахувати автомобіль?

Водій не має права водити транспортний засіб без полісу обов’язкового страхування автоцивільної відповідальності . Якщо його немає, йому загрожує штраф у розмірі від 425 до 850 гривень. Правда, оштрафувати можуть тільки безпосередньо після ДТП або під час складання протоколу за порушення правил дорожнього руху. Зупиняти автомобіль без причини і вимагати показати діючий поліс ОСЦПВ не правомірно.

Отже, якщо вас «спіймають» без страховки, то в гіршому випадку доведеться заплатити штраф у розмірі 850 грн., тоді як сам поліс коштує понад 1200 грн. То чи варто страхувати свій автомобіль? Адже можна зекономити кошти і не страхувати авто. Однозначно, транспортний засіб потрібно страхувати. Якщо ви станете винуватцем ДТП без ОСЦПВ, вам доведеться зі свого бюджету компенсувати збитки всім потерпілим та компенсувати відновлення транспортного засобу, а це буде набагато дорожче.

    Замовити послугу
      Приєднуйтесь

      Будьте в курсі останніх акцій та новин