Задати питання
Залишити відгук

Страхування

ОСАГО і ТО в Україні

В Україні на законодавчому рівні передбачене обов’язкове страхування колісних транспортних засобів. Поліс обов’язкового страхування автоцивільної відповідальності (ОСАГО) мають оформляти власники легкових, вантажних машин, мотоциклів, моторолерів, мікроавтобусів, автобусів, а також причепів для легкових і вантажних автомобілів. ОСАГО є гарантією компенсації збитку постраждалій особі в разі дорожньо-транспортної пригоди. Оформлюється автостраховка терміном до 12 місяців, максимальна сума компенсації передбачена законодавством, однак може бути збільшена, якщо купити додатковий поліс.

Сьогодні автоцивілку навіть у віддаленому режимі можуть оформити власники приватних легкових автомобілів, ввівши особисті дані. Однак водії таксі або перевізники, які використовують авто в комерційних цілях, зробити цього не можуть без проходження обов’язкового технічного огляду. Без ТО також не мають змоги оформити страхування власники вантажівок, автобусів; транспорту, що перевозить небезпечні вантажі; таксі, причепів вантажних і легкових авто, які використовуються в комерційних цілях.

Страховка на причіп та інші ТЗ, її переваги

Багато автовласників вагаються, чи потрібно оформляти окремо страховку для причепа легкового автомобіля в Україні. Деякі вважають його доповненням до машини і ігнорують отримання поліса ОСАГО, чим порушують закон. Причіп — додатковий елемент транспортного засобу, який пересувається разом з КТС і може стати причиною дорожньо-транспортної пригоди. Якщо знехтувати оформленням поліса, збиток винуватцю ДТП необхідно відшкодовувати самостійно. При цьому за порушення закону про обов’язкове автострахування водія очікує штраф.

Поліс обов’язкового страхування автоцивільної відповідальності — надійний захист від фінансових витрат, величина яких може виявитися істотною навіть за умов невеликих ДТП. Переваги ОСАГО — сума покриттів за рахунок страховика в розмірі:

 • до 130 тис. грн, але не більше ніж 650 тис. грн;
 • до 260 тис. грн за умови спричинення шкоди здоров’ю або життю, незалежно від кількості потерпілих.

У разі, якщо причиною аварійної ситуації став причіп, починає діяти страховка саме на додатковий елемент авто з вищепереліченими перевагами, при цьому ціна на оформлення такого поліса менша, ніж на поліса на легкове або інше КТС.

Зручне оформлення автоцивілки в компанії «ОТК-СЕРВІС»

Україна — країна, де автовласникам надається можливість у зручному режимі оформити автоцивілку і отримати поліс по електронній пошті. Компанія «ОТК-сервіс» пропонує комплекс послуг, куди входить проходження техогляду, а також одночасне отримання страхового поліса на легковий автомобіль та інші види ТЗ на законодавчому рівні. Разом з нашими спеціалістами ви можете вибрати надійну страхову компанію з найкращими умовами. Ціна на страхування легкового, вантажного транспортного засобу, причепів до них варіюється в залежності від типу авто, розміру франшизи, способу експлуатації, кількості наявних аварій у минулому, наявності пільгової категорії автовласника.

Відповідно до закону на певні категорії ТЗ неможливо отримати поліс ОСАГО без проходження обов’язкового технічного контролю. ОТК-Сервіс — чудова можливість оформити електронний договір у мережі наших лабораторій, розміщених по всій території України. Також оформлення можливе в онлайн-режимі, що дуже зручно й економно. Ви можете зв’язатися з нашими фахівцями, щоб детальніше проконсультуватися щодо проходження ТО і страхування.

Наш партнер по наданню страхових послуг майданчик Єва.

  Записатись на послугу

  Для запису на ТО, необхідно заповнити форму зворотного зв'язку. Після чого ми з Вами обов'язково зв'яжемося

   Приєднуйтесь

   Будьте в курсі останніх акцій та новин