“ОТК-Сервіс” працює під час війни. 5 % з кожного оформленого протоколу ми перераховуємо на потреби ЗСУ. Разом до перемоги! Список працюючих ВЛ

218 Лабораторий
Замовити послугу
Задати питання
Залишити відгук

МСТО

ОТК – періодична перевірка технічного стану колісних транспортних засобів (КТЗ) та їх конструкції.
На даний момент ОТК повинні проходити легкові та вантажні КТЗ, автобуси та маршрутні таксі, причепи та напівпричепи.

Час виконання

2 чол / 60 хв
Замовити МСТО

Міжнародний сертифікат технічного огляду

Перевірка транспортних засобів регламентується Віденською угодою, прийнятою в 1997 році. У ній визначені єдині умови для періодичного техогляду автомобілів і укладений договір про взаємне визнання таких оглядів. Перевірка транспорту передбачає оцінку його безпеки і справності, можливості подальшої експлуатації; перевірку кількості та складу відпрацьованих газів, а також рівня шуму.

Отримання сертифікату МСТО може знадобитися вантажним машинам, причепам та напівпричепам, а також автобусам, які планують здійснення комерційних вантажопасажирських перевезень в такі країни, як Нідерланди, Албанія, Білорусь, Молдова, Болгарія, Естонія, Угорщина, Фінляндія, Російська Федерація, Румунія. Угода була також підписана такими країнами, як Австрія, Бельгія, Чехія, Франція, Грузія, Італія, Португалія, Швеція, Словаччина, Великобританія, але в цих країнах вона не була ратифікована. Метою угоди є підвищення безпеки руху, захист екології, зниження негативного впливу транспортних засобів на довкілля.

Основні положення

Віденська угода 1997 року забезпечує правову основу для прийняття норм, які стосуються техоглядів транспортних засобів, і визнання таких оглядів у країнах, які уклали цю угоду. У документі є перелік деталей, які підлягають огляду, а також обумовлюються підстави для відмови у видачі сертифіката. Термін дії МСТО — один рік з дня видачі. Після закінчення терміну необхідно продовжити сертифікат, пройшовши чергову перевірку.

Щоб отримати міжнародний сертифікат, потрібно надати в пункт проведення дослідження:

 • сам КТЗ (автомобіль або причіп);
 • техпаспорт;
 • документ, що посвідчує особу власника КТЗ;
 • копію документа про оформлення юридичної особи (для юр. осіб);
 • протокол діагностики тахографа — пристрою, необхідного для здійснення вантажопасажирських міжнародних перевезень, який контролює і записує основні параметри (швидкість, пробіг, час руху автомобіля);
 • заява.

Під час проведення технічного огляду перевіряється система випуску відпрацьованих газів, вміст у вихлопі СО, димність відпрацьованих газів, шумоізоляція; проходять перевірку на відсутність протікань паливний бак і паливопроводи, гідропривід гальмівної системи, гідропідсилювач кермового управління, акумулятор. Для ведення міжнародної комерційної діяльності, пов’язаної з вантажопасажирськими перевезеннями, може, крім МСТО, знадобитися також сертифікат ЄКМТ — багаторазовий дозвіл на перетин кордонів держав ЄС.

Отримати міжнародний сертифікат швидко й недорого

Проводити технічний огляд та видавати міжнародний сертифікат мають право підприємства, оснащені необхідним обладнанням для діагностики. Мережа лабораторій і пунктів техогляду «ОТК-СЕРВІС» здійснює перевірку всіх категорій колісних транспортних засобів. У нас можна без черг і витрати часу пройти техогляд і отримати міжнародні сертифікати МСТО і ЄКМТ за помірною ціною.

  Записатись на послугу

  Для запису на ТО, необхідно заповнити форму зворотного зв'язку. Після чого ми з Вами обов'язково зв'яжемося

   Приєднуйтесь

   Будьте в курсі останніх акцій та новин