ГоловнаПослугиСертифікація
Задати питання
Залишити відгук
Замовити зворотній дзвінок

Сертифікація

Спеціальна
пропозиція

Якщо Ваш автопарк складає понад 50 автомобілів,
Ви можете замовити виїзд спеціалістів на Вашу територію.

Сертифікація транспортних засобів

Щоб зареєструвати авто в Україні, необхідно пройти ряд процедур, включаючи сертифікацію. Цілі останньої – підтвердження того, що транспортний засіб відповідає нормам і може безпечно пересуватися на дорогах країни. Також перевіряється рівень екологічних норм – Євро 2 – Євро 5, в залежності від категорії і року випуску ТЗ. Для легкових автомобілів які вже стояли на обліку в органах реєстрації транспортних засобів, викиди повинні бути не нижче Євро 2. Решта транспортних засобів повинні відповідати нормам вихлопу не нижче Євро 5. Сертифікацію необхідно проходити таким КТЗ: вантажні автомобілі, легкові автомобілі, тягачі, автобуси , причепи, напівпричепи, а також деякі автомобілі спеціального призначення.

Сертифікат відповідності на транспортний засіб можливо отримати в тому випадку якщо стан транспортного засобу і його систем відповідає вимогам які діють в Україні.

Наприклад, передні габарити повинні бути білими, бічні помаранчевими, а задні червоними, покажчики поворотів тільки жовті, спідометр автомобіля повинен мати відображення шкали вимірювання швидкості в км \ год. Майбутні власники американських машин можуть зіткнутися з деякими труднощами, так як в Америці дозволено повне тонування лобового скла. Важливим пунктом є те, що власник транспортного засобу повинен правильно підготувати транспортний засіб до проходження сертифікаційних випробувань. Це одне з головних вимог для законного отримання сертифіката відповідності та подальшої реєстрації транспортного засобу в Україні.

Процес оформлення сертифікату відповідності

При проходженні сертифікації відповідності перевіряють чисте і технічно справне авто, що є основною вимогою. Бічні повторювачі покажчиків поворотів повинні бути жовтого кольору і розміщуються на бічних дзеркалах або передніх крилах ТЗ. Задні поворотники жовтого / оранжевого кольору, задні протитуманні фонарі – червоного, передні габаритні вогні – білого. Якщо говорити про світлопропускання скла, то показник лобового скла повинен бути не менше 75%, бічних – не менше 70%.

Одним з пунктів проведення сертифікаційних робіт включає в себе подачу заяви власником транспортного засобу разом з пакетом документів, який аналізується фахівцями органу сертифікації. До список необхідної документації входять:

 • техпаспорт попередньої країни реєстрації;
 • документи, що підтверджують право власності;
 • митні документи;
 • паспорт громадянина України, копія ідентифікаційного коду;
 • виписка з єдиного реєстру для юридичних осіб;
 • довіреність, якщо власника представляє третю особу.

У деяких випадках і при наявності таких необхідно надати протоколи випробувань та \ або сертифікати відповідності які були видані на транспортний засіб іншими лабораторіями та органами сертифікації України або країн підписантів Женевської угоди 1958 року.

Оформлення документів в надійній випробувальній лабораторії

Якщо бажаєте заощадити час, гроші, отримати необхідні документи в найкоротші терміни, звертайтеся в ОТК-СЕРВІС, мережа якої складається з понад 200 випробувальних лабораторій по Україні. Ми надаємо послуги з сертифікації КТЗ з США і Європи, автобусів, причепів для легкових авто, причепів і напівпричепів для вантажних авто і тягачів, переобладнання автомобілів для роботи на ГБО та інших переобладнань.

На сайті в електронному режимі можете залишити заявку, а наші фахівці зв’яжуться в найкоротші терміни. ОТК-СЕРВІС – оперативні, якісні і професійні послуги за оптимальними цінами. Зв’яжіться з нами, щоб отримати більш детальну інформацію.

  Записатись на послугу

  Для запису на ТО, необхідно заповнити форму зворотного зв'язку. Після чого ми з Вами обов'язково зв'яжемося

   Приєднуйтесь

   Будьте в курсі останніх акцій та новин