“ОТК-Сервіс” працює під час війни. 5 % з кожного оформленого протоколу ми перераховуємо на потреби ЗСУ. Разом до перемоги! Список працюючих ВЛ

218 Лабораторий
Замовити послугу
ГоловнаПро компанію
Задати питання
Залишити відгук

Про компанію

ОТК–СЕРВІС

Перша національна мережа випробувальних лабораторій.

Ми об’єднані єдиними стандартами якості.

Здійснюємо техогляд (ОТК – обов’язковий технічний контроль або техогляд) всіх категорій транспортних засобів та інші послуги.

На даний момент обов’язковий техконтроль повинні проходити легкові та вантажні автомобілі, автобуси та маршрутні таксі, причепи та напівпричепи.

Наші лабораторії знаходяться у всіх великих містах та обласних центрах України.

Пройти техогляд у наших лабораторіях Ви можете у Києві, Львові, Одесі, Житомирі, Дніпропетровську, Харкові, Вінниці, Сумах, Запоріжжі, Івано-Франківську та багатьох інших містах та селищах нашої країни.
Оберіть найближчу лабораторію ОТК–СЕРВІС у своєму місті та пройдіть швидко обов’язковий техогляд за попереднім записом.

У кожній лабораторії працюють кваліфіковані спеціалісти з великим досвідом роботи, які проведуть техогляд швидко та якісно.

Протоколи про проходження техогляду Ви отримуєте на місці одразу після проходження техогляду. А також впевненість у безпеці експлуатації свого транспортного засобу.

ЧЕКАЄМО ВАС НА ТЕХОГЛЯД!

Нагадуємо, що вантажні автомобілі повинні проходити техогляд 1 раз в рік, автобуси – 2 рази в рік, легкові авто – таксі – 1 раз в 2 роки.

Переваги нашого сервісу

Швидкість
роботи

За попереднім записом ви швидко пройдете техогляд. У випадку, якщо ви приїдете до лабораторії без запису, обов'язковий технічний контроль транспортних засобів займе близько години.

0

Акредитовані
лабораторії

Випробувальні лабораторії мережі ОТК–СЕРВІС акредитовані Національним агентством з акредитації України та відповідають стандарту ISO 17025:2017 «Загальні вимоги до компетентності випробувальних та калібрувальних лабораторій».

01

Оптимальне поєднання "ціна - якість"

Якість наших послуг покриває всі витрати на додаткову діагностику транспортного засобу.

02

Найбільша експертиза на ринку

Наші експерти, використовуючи якісне і сучасне обладнання, зможуть швидко перевірити ваш транспортний засіб, щоб Ви могли бути впевнені в його хорошому стані. Весь штат інженерів пройшов спеціальне навчання.

03

    Приєднуйтесь

    Будьте в курсі останніх акцій та новин