“ОТК-Сервіс” працює під час війни. 5 % з кожного оформленого протоколу ми перераховуємо на потреби ЗСУ. Разом до перемоги! Список працюючих ВЛ

218 Лабораторий
Замовити послугу
Задати питання
Залишити відгук

ЄКМТ

ОТК – періодична перевірка технічного стану колісних транспортних засобів (КТЗ) та їх конструкції.
На даний момент ОТК повинні проходити легкові та вантажні КТЗ, автобуси та маршрутні таксі, причепи та напівпричепи.

Час виконання

2 чол / 60 хв
Замовити ЄКМТ

Що таке дозвіл ЄКМТ

Для здійснення міжнародних вантажних перевезень по європейських країнах власник транспортного засобу повинен отримати дозвіл ЄКМТ (CEMT, ЦЕМТ) — документ, що дає змогу вільно здійснювати перевезення, зокрема транзитні, по території країн, які є учасниками Європейської Конференції Міністрів Транспорту. ЄКМТ встановлює норми і правила, пов’язані з безпекою, дотриманням екологічних стандартів та економічною ефективністю. ЄКМТ — організація, членами якої є понад 50 країн, серед яких Україна, Польща, Німеччина, Нідерланди, Чехія, Грузія, країни Прибалтики та багато інших.

Як отримати дозвіл на міжнародні вантажоперевезення

Щоб отримати дозвіл на вантажоперевезення (книга ЄКМТ), компанія повинна подати заявку., Також необхідна наявність ліцензії у сфері міжнародних автовантажоперевезень. А транспортний засіб має мати відповідний сертифікат про проходження технічного огляду, зокрема з урахуванням відповідності європейським стандартам, пов’язаним з екологією і рівнем шуму. Дозвіл ЄКМТ видається на певний термін: дозвіл зеленого кольору (зелений сертифікат) дійсний протягом року, а дозвіл жовтого кольору (жовтий) діє 30 днів. Протягом всього терміну дії дозволу можна здійснювати будь-яку кількість поїздок по країнах – учасницях конференції.

Слід врахувати, що дозвіл видається не на конкретний транспортний засіб, а підприємству або особі, яка здійснює вантажоперевезення. Тобто за необхідності можна замінити одну машину на іншу, якщо вона відповідає всім вимогам.

Зрештою для здійснення міжнародних автомобільних перевезень необхідно отримати такі документи:

 • національний протокол перевірки технічного стану КТЗ;
 • міжнародний сертифікат техогляду (МСТО);
 • сертифікат на відповідність резолюціям ЄКМТ.

Відповідно до вимог резолюції ЄКМТ в кожній країні — учасниці конференції призначається орган або Атестаційна служба, що відповідає за проведення перевірок технічного стану ТЗ, які здійснюють міжнародні перевезення вантажів. Підприємство ДП «ДержавтотрансНДІпроєкт» може здійснювати перевірки за допомогою власних лабораторій, а також співпрацювати з іншими випробувальними лабораторіями, які відповідають всім вимогам.

Усі перевірки в короткі терміни в лабораторіях ОТК-СЕРВІС

Сертифікат ЄКМТ має такі переваги:

 • можливість перевозити вантажі по багатьох країнах;
 • тривале користування документом — дозволом зеленого кольору (зеленим сертифікатом) можна користуватися цілий рік, не витрачаючи часу на отримання інших дозволів;
 • дозвіл здійснювати транзитні перевезення без додаткових оформлень.

Пройти технічний огляд і отримати необхідні сертифікати на транспортний засіб, зокрема і міжнародного зразка, можна в мережі випробувальних лабораторій «ОТК-СЕРВІС». Вони оснащені необхідним обладнанням, і там перевірять автомобіль на відповідність стандартам і нормам в короткі терміни. Знайти найближчу лабораторію можна по карті, розміщеній на сайті компанії. Перевірка і сертифікація проводяться за попереднім записом.

  Записатись на послугу

  Для запису на ТО, необхідно заповнити форму зворотного зв'язку. Після чого ми з Вами обов'язково зв'яжемося

   Приєднуйтесь

   Будьте в курсі останніх акцій та новин