“ОТК-Сервіс” працює під час війни. 5 % з кожного оформленого протоколу ми перераховуємо на потреби ЗСУ. Разом до перемоги! Список працюючих ВЛ

218 Лабораторий
Замовити послугу
Задати питання
Залишити відгук

Техогляд легкових авто

ОТК – періодична перевірка технічного стану колісних транспортних засобів (КТЗ) та їх конструкції.
На даний момент ОТК повинні проходити легкові та вантажні КТЗ, автобуси та маршрутні таксі, причепи та напівпричепи.

Час виконання

2 чол / 40 хв
Замовити послугу

ОТК-СЕРВІС – це мережа випробувальних лабораторій техогляду по всій території України.
Ми здійснюємо обов’язковий техогляд всіх категорій транспортних засобів. Наші клієнти можуть розраховувати на оперативність та професіоналізм наших співробітників та на вигідні ціни.

Суть процесу та підготовка до нього

Обов’язковий технічний контроль (ОТК) — це періодична перевірка стану як зовнішнього вигляду, так і конструкції функціональних систем всіх типів колісних транспортних засобів. Якщо говорити про легкові ТЗ, то техогляд мають проходити автомобілі всіх марок, типів і моделей, призначені для перевезення пасажирів і вантажів з метою отримання прибутку, а також причепи та напівпричепи до них. До цієї групи також відносять мопеди, мотоцикли і всі прирівняні до них види мототранспорту. Відповідно до законодавства України, для всіх цих транспортних засобів ОТК обов’язковий незалежно від терміну експлуатації.

ОТК-СЕРВІС об’єднує мережу лабораторій, які забезпечують обов’язковий технічний контроль всіх категорій ТЗ. ОТК-СЕРВІС — це понад 200 лабораторій по всій Україні, в яких проводять техогляд, зокрема легкових автомобілів.

ДОКУМЕНТИ

Технічний огляд проводиться тільки за наявності свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу, який замовник самостійно або через уповноважену особу передає разом з документом, що посвідчує його особу. Також уповноважена особа повинна пред’явити документ, який підтверджує її повноваження.

Потім легковий автомобіль ідентифікують; звіряють номерні знаки, ідентифікаційний номер з реєстраційними документами; перевіряють комплектність, відсутність нашарувань пилу і бруду, які можуть перешкодити техогляду, а також наявність всіх експлуатаційних рідин, передбачених виробником. Якщо одна з умов не виконана, наступний технічний огляд не проводиться.

Безпосередній огляд

В ОТК-СЕРВІС (Україна) проводять техогляд, керуючись нормами, які залежать від категорії і типу транспортного засобу.

Є низка вимог до видимих складників конструкції і внутрішніх систем і механізмів:

 • шини, колеса, скло, дзеркала, склоочисник, склоомивач;
 • зовнішні світлові пристрої;
 • характеристики, що негативно впливають на довкілля;
 • системи — двигуна, керування, гальмівні;
 • рама, кузов та інші опори;
 • кабіна і пасажирський кузов;
 • мости, осі.

У разі позитивного результату техогляду складають і видають протокол перевірки технічного стану, а в разі негативного — акт невідповідності стану транспортного засобу. Негативний результат проявляється у невідповідності встановленим до конкретного типу і категорії легкового автомобіля нормам, у розбіжностях між даними проведеної ідентифікації з даними в свідоцтві про реєстрацію. Якщо в конструкцію автомобіля внесли зміни, але не зареєстрували їх у встановленому законодавством порядку, це вказують у першій частині коду оцінки невідповідності технічного стану КТЗ.

Повторно машину оглядають після усунення всіх невідповідностей. Незначні з них можна усунути безпосередньо на місці контролю технічного стану.

Особливості нашої роботи

Ми дотримуємося встановлених законом алгоритмів огляду., Наш атестат про акредитацію підкріплений високотехнологічним обладнанням і професіоналізмом кожного працівника. Це забезпечує точність, надійність і оперативність окремих процесів і результату в цілому.

Скільки коштує техогляд тієї чи іншої машини, залежить від моделі і типу легкового автомобіля і причепа до цього авто. Вартість технічного огляду можна обговорити на самому початку співпраці. ОТК-СЕРВІС разом з високою якістю послуг пропонує доступні ціни.

  Записатись на послугу

  Для запису на ТО, необхідно заповнити форму зворотного зв'язку. Після чого ми з Вами обов'язково зв'яжемося

   Приєднуйтесь

   Будьте в курсі останніх акцій та новин