“ОТК-Сервіс” працює під час війни. 5 % з кожного оформленого протоколу ми перераховуємо на потреби ЗСУ. Разом до перемоги! Список працюючих ВЛ

218 Лабораторий
Замовити послугу
Задати питання
Залишити відгук

Сертифікація причепа для легкового авто

Мережа випробувальних лабораторій та пунктів техогляду «ОТК-СЕРВІС» надає повний спектр послуг з сертифікації та випробувань КТЗ.

Замовити сертифікацію

Відповідно до законодавства України, сертифікації підлягають усі колісні транспортні засоби (КТЗ) як нові, так і такі, що були у користуванні, які ввезені з закордону та підлягають першій державній реєстрації в Україні.

Сертифікація причепів легкових автомобілів

Проходження митного кордону України можливе за умови отримання на транспортний засіб сертифікату відповідності. Без сертифікації реєстрація КТЗ в Державтоінспекції неможлива. Даний документ є підтвердженням безпеки колісного транспортного засобу для життя і здоров’я споживачів, а також навколишнього середовища. Проходження сертифікації обов’язково для таких ТЗ, як вантажні і легкові авто, причепи та напівпричепи, спеціалізовані КТЗ, мотоцикли, мопеди.

Процедура видачі сертифікату відповідності може проводиться фізичним і юридичним особам. Документ оформляється на єдине ввезення (один причіп) або серійне (партія колісних транспортних засобів). Процедура проводиться в акредитованих лабораторіях, при цьому часто власників причепа цікавить: які документи потрібні для сертифікації додатковий елемент легкового автомобіля для буксирування повною масою до 750 кг або більше.

Процедура оформлення сертифікату на причіп

Пройти процедуру перевірки отримання сертифікату для причепів легкових авто можна в акредитованих лабораторіях ОТК-СЕРВІС, розташованих в різних містах України. Процедура полягає в подачі заяви, надання документації і чистого, справного ТЗ.

У комплект документів входять:

 • документ на право власності – інвойс, довідка-рахунок, дарча;
 • свідоцтво про реєстрацію в колишній країні – для б/у транспорту;
 • митні документи – митна декларація, попередня декларація, акт огляду.

Фізичним особам необхідно надати паспорт громадянина України, копію ідентифікаційного номера. У пакет документації для юридичних осіб входить виписка з Єдиного державного реєстру або свідоцтво про реєстрацію підприємства. Третій особі, що представляє юридичну сторону, необхідно мати довіреність на право виконання даних інтересів.

Вимоги до причепа на легковий автомобіль обумовлюються на законодавчому рівні, тому сертифікат видається тільки при повній відповідності. Наскільки буде безпечним причіп – залежить від світлотехніки, гальмівної системи (для категорії О2), шин (вони повинні мати однаковий розмір і малюнок протектора), наявності пристроїв захисту від викидання з-під коліс сторонніх предметів, ширина яких повинна бути не менше встановлених на ТЗ покришок.

Швидка і якісна перевірка КТЗ з наданням сертифікату відповідності

У компанії ОТК-СЕРВІС буде проведена незалежна перевірка причепа легкового автомобіля на ефективність, масу, габарити, ПБ, наявність захисних обладнань, керованість, стійкість, рівень шуму, інше, згідно з нормами закону. У нас ви можете отримати сертифікат відповідності на будь-колісний транспортний засіб, після чого його можна поставити на облік.

Ви можете зв’язатися з нашими фахівцями, які нададуть детальну інформацію. Це допоможе підготуватися до процедури і пройти сертифікацію на відповідність ТЗ в найкоротші терміни.

  Записатись на послугу

  Для запису на ТО, необхідно заповнити форму зворотного зв'язку. Після чого ми з Вами обов'язково зв'яжемося

   Приєднуйтесь

   Будьте в курсі останніх акцій та новин