“ОТК-Сервіс” працює під час війни. 5 % з кожного оформленого протоколу ми перераховуємо на потреби ЗСУ. Разом до перемоги! Список працюючих ВЛ

218 Лабораторий
Замовити послугу
Задати питання
Залишити відгук

Сертифікація авто з Європи

Мережа випробувальних лабораторій та пунктів техогляду “ОТК-СЕРВІС” надає повний спектр послуг з сертифікації та випробувань КТЗ.

Замовити сертифікацію

Відповідно до законодавства України, сертифікації підлягають усі колісні транспортні засоби (КТЗ) як нові, так і такі, що були у користуванні, які ввезені з закордону та підлягають першій державній реєстрації в Україні.

Необхідність сертифікації та перелік документів для неї

Згідно законодавства України для постановки колісних транспортних засобів в сервісних центрах на облік, а також в деяких випадках для розмитнення транспортних засобів, необхідний сертифікат відповідності виданий уповноваженим органом сертифікації. Для проходження процедури сертифікації транспортний засіб повинен бути в технічно справному стані і чистим.

В цілому, процес сертифікації включає перевірку наявності та аналіз документів транспортного засобу, і випробування транспортного засобу в випробувальної лабораторії.

У комплект необхідної документації яку надають для процедури сертифікації входять:

 • рахунок-фактура, дарча, інвойс, договір купівлі-продажу – будь-який документ, що підтверджує право володіння;
 • паспорт, ідентифікаційний код – для фізичної особи;
 • свідоцтво про реєстрацію підприємства або виписка з Єдиного державного реєстру – для юридичної особи;
 • довіреність – для особи, що представляє інтереси підприємства;
 • митна і попередня декларації, акт огляду – митні документи;
 • свідоцтво про реєстрацію країни, з якої прибуло авто – для ТЗ, що були у вжитку.

Адаптація, комплектація, справність

Підготовка транспортного засобу і документів для проходження процедури сертифікації є відповідальним і важливим моментом. Якщо транспортний засіб не відповідає за будь-яким випробувальним показником законодавству і нормативним документам України, або транспортний засіб не відповідає інформації яка вказана в наданих документах, це може бути приводом для відмови у видачі сертифікату відповідності.

При підготовці транспортних засобів до процедури сертифікації варто звернути увагу на кілька важливих пунктів:

 • світло – відсутність пошкоджень, які спотворюють покриття на приладах, передні габаритні вогні (білі), покажчики поворотів і повторювачі покажчиків поворотів (жовті), задні протитуманні ліхтарі (червоні);
 • спідометр – обов’язкове відображення швидкості в км/год, а милі/год може бути паралельно;
 • екологічні норми викидів – для всіх нових КТЗ, автобусів і вантажних КТЗ не нижче ЄВРО-5, для легкових авто з пробігом не нижче ЄВРО-2;
 • світлопропускання – для лобового скла не нижче 75%, а для передніх бокових не нижче 70%;
 • для великих вантажних автомобілів (крім тягачів для напівпричепів), напівпричепів і причепів, наявність бічних і задніх противідкатних захисних пристроїв (пристрої призначені для захисту від попадання під них легкових автомобілів і мототехніки при ДТП).

Налагоджені процеси і доступність для кожного

Випробування транспортних засобів та перевірку всіх зазначених вище показників проводять професіонали ОТК-СЕРВІС. Для цього у них є розроблені методики, досвід, знання, сучасні інструменти і апаратура. Мережа лабораторій ОТК-СЕРВІС охоплює багато міст у всіх областях України, в яких можливо пройти сертифікаційні випробування.

Демократичні ціни в кожній з наших лабораторій гарантовані.

Ви можете зробити запис, продовжувати збирати документи, а потім у встановлений день просто приїхати, пройти випробування і отримати свій сертифікат відповідності. Ми працюємо з автомобілями, але робимо все для людей.

  Записатись на послугу

  Для запису на ТО, необхідно заповнити форму зворотного зв'язку. Після чого ми з Вами обов'язково зв'яжемося

   Приєднуйтесь

   Будьте в курсі останніх акцій та новин