“ОТК-Сервіс” працює під час війни. 5 % з кожного оформленого протоколу ми перераховуємо на потреби ЗСУ. Разом до перемоги! Список працюючих ВЛ

218 Лабораторий
Замовити послугу
Задати питання
Залишити відгук

Сертифікація автобусів

Мережа випробувальних лабораторій та пунктів техогляду «ОТК-СЕРВІС» надає повний спектр послуг з сертифікації та випробувань КТЗ.

Замовити сертифікацію

Відповідно до законодавства України, сертифікації підлягають усі колісні транспортні засоби (КТЗ) як нові, так і такі, що були у користуванні, які ввезені з закордону та підлягають першій державній реєстрації в Україні.

Автобусом називають колісний транспортний засіб, спеціально обладнаний і призначений для перевезення пасажирів в кількості більше восьми осіб. Автобуси і мікроавтобуси здійснюють як пасажирські перевезення по місту, так і приміські, міжміські, міжнародні рейси. Вони розрізняються за розміром, кількістю пасажирських місць, наявності додаткового обладнання.

Мережа ОТК-СЕРВІС надає послуги з випробувань автобусів з подальшою видачею сертифікатів відповідності наступних видів:

1. Сертифікат відповідності (сертифікат індивідуального затвердження) на автобус пригнаний з-за кордону і який проходить процедуру першої реєстрації в Україні. Згідно Законодавства і Нормативних документів, які діють на території України, наші фахівці проводять перевірку наступних характеристик автобуса:

 • пасажиромісткість, розташування і відстань між пасажирськими сидіннями, кількість і доступ до службових і аварійних виходів, оснащеність салону;
 • загальний технічний стан автобуса;
 • відповідність вихлопів двигуна нормам не нижче ЄВРО-5.

2. Сертифікат відповідності (сертифікат індивідуального затвердження) на переобладнаний автобус для проходження процедури перереєстрації. Перевіряються параметри і характеристики автобуса які були змінені в процесі переобладнання і вказані в дозвільної документації на переобладнання.

3. Сертифікат відповідності для участі автобусів вже зареєстрованих в Україні, в конкурсах для перевезення на маршрутах (сертифікат екологічності). Перевіряються параметри які потрібні за умовами тендерів і вказані в поданій замовником заявці.

Як отримати сертифікат відповідності на автобус?

Для отримання сертифіката відповідності потрібно подати заявку з комплектом супровідних документів і надати автобус для проведення випробувань.

Супровідними документами є:

 • свідоцтво про реєстрацію автобуса (Українського зразка або попередньої країни реєстрації);
 • документ, що підтверджує право власності (для автобусів привезли з-за кордону);
 • паспорт та ідентифікаційний номер власника ТЗ;
 • виписку з реєстру про реєстрацію юридичної особи (для підприємців).

Процедура отримання сертифікату відбувається в кілька етапів:

 • подання заяви, надання документів на транспорт;
 • здійснення випробувань, проведення експертиз;
 • аналіз результатів випробувань;
 • при відповідності результатів нормам і стандартам України – видача сертифікату.

Якщо стан автобуса не відповідає встановленим нормам, видається документ про несправності, власник може усунути несправності та пройти процедуру сертифікації ще раз.

ОТК-СЕРВІС – якість і оперативність

Мережа випробувальних лабораторій ОТК-СЕРВІС (Україна) проводить експертизу і всі необхідні перевірки автобусів і інших транспортних засобів в короткі терміни, з високим рівнем професіоналізму. Фахівці компанії проведуть потрібні дослідження, видадуть висновок про стан транспортного засобу, призначеного для перевезення пасажирів, на підставі якого можна отримати інші дозвільні документи. Лабораторії ОТК-СЕРВІС володіють необхідним обладнанням та інструментами, що дозволяє надавати різні послуги, пов’язані з перевіркою технічного стану транспортних засобів.

  Записатись на послугу

  Для запису на ТО, необхідно заповнити форму зворотного зв'язку. Після чого ми з Вами обов'язково зв'яжемося

   Приєднуйтесь

   Будьте в курсі останніх акцій та новин