Задати питання
Залишити відгук

Сертифікація автобусів

Мережа випробувальних лабораторій та пунктів техогляду «ОТК-СЕРВІС» надає повний спектр послуг з сертифікації та випробувань КТЗ.

Замовити сертифікацію

Відповідно до законодавства України, сертифікації підлягають усі колісні транспортні засоби (КТЗ) як нові, так і такі, що були у користуванні, які ввезені з закордону та підлягають першій державній реєстрації в Україні.

Автобусом називають колісний транспортний засіб, спеціально обладнаний і призначений для перевезення пасажирів в кількості більше восьми осіб. Автобуси і мікроавтобуси здійснюють як пасажирські перевезення по місту, так і приміські, міжміські, міжнародні рейси. Вони розрізняються за розміром, кількістю пасажирських місць, наявності додаткового обладнання.

Мережа ОТК-СЕРВІС надає послуги з випробувань автобусів з подальшою видачею сертифікатів відповідності наступних видів:

1. Сертифікат відповідності (сертифікат індивідуального затвердження) на автобус пригнаний з-за кордону і який проходить процедуру першої реєстрації в Україні. Згідно Законодавства і Нормативних документів, які діють на території України, наші фахівці проводять перевірку наступних характеристик автобуса:

 • пасажиромісткість, розташування і відстань між пасажирськими сидіннями, кількість і доступ до службових і аварійних виходів, оснащеність салону;
 • загальний технічний стан автобуса;
 • відповідність вихлопів двигуна нормам не нижче ЄВРО-5.

2. Сертифікат відповідності (сертифікат індивідуального затвердження) на переобладнаний автобус для проходження процедури перереєстрації. Перевіряються параметри і характеристики автобуса які були змінені в процесі переобладнання і вказані в дозвільної документації на переобладнання.

3. Сертифікат відповідності для участі автобусів вже зареєстрованих в Україні, в конкурсах для перевезення на маршрутах (сертифікат екологічності). Перевіряються параметри які потрібні за умовами тендерів і вказані в поданій замовником заявці.

Як отримати сертифікат відповідності на автобус?

Для отримання сертифіката відповідності потрібно подати заявку з комплектом супровідних документів і надати автобус для проведення випробувань.

Супровідними документами є:

 • свідоцтво про реєстрацію автобуса (Українського зразка або попередньої країни реєстрації);
 • документ, що підтверджує право власності (для автобусів привезли з-за кордону);
 • паспорт та ідентифікаційний номер власника ТЗ;
 • виписку з реєстру про реєстрацію юридичної особи (для підприємців).

Процедура отримання сертифікату відбувається в кілька етапів:

 • подання заяви, надання документів на транспорт;
 • здійснення випробувань, проведення експертиз;
 • аналіз результатів випробувань;
 • при відповідності результатів нормам і стандартам України – видача сертифікату.

Якщо стан автобуса не відповідає встановленим нормам, видається документ про несправності, власник може усунути несправності та пройти процедуру сертифікації ще раз.

ОТК-СЕРВІС – якість і оперативність

Мережа випробувальних лабораторій ОТК-СЕРВІС (Україна) проводить експертизу і всі необхідні перевірки автобусів і інших транспортних засобів в короткі терміни, з високим рівнем професіоналізму. Фахівці компанії проведуть потрібні дослідження, видадуть висновок про стан транспортного засобу, призначеного для перевезення пасажирів, на підставі якого можна отримати інші дозвільні документи. Лабораторії ОТК-СЕРВІС володіють необхідним обладнанням та інструментами, що дозволяє надавати різні послуги, пов’язані з перевіркою технічного стану транспортних засобів.

  Записатись на послугу

  Для запису на ТО, необхідно заповнити форму зворотного зв'язку. Після чого ми з Вами обов'язково зв'яжемося

   Приєднуйтесь

   Будьте в курсі останніх акцій та новин