“ОТК-Сервіс” працює під час війни. 5 % з кожного оформленого протоколу ми перераховуємо на потреби ЗСУ. Разом до перемоги! Список працюючих ВЛ

218 Лабораторий
Замовити послугу
Задати питання
Залишити відгук

Сертифікація КТЗ

Мережа випробувальних лабораторій “ОТК-СЕРВІС”надає повний спектр послуг з сертифікації та випробувань КТЗ.

Замовити сертифікацію

Перевірка на відповідність

Сертифікація транспортних засобів в Україні передбачає проведення експертизи й оцінки відповідності конструкції автомобілів, причепів, напівпричепів та автобусів вимогам чинного законодавства. Скільки коштує переоформити авто, зробити сертифікат якості та відповідності Євро 5, де можна його отримати в Україні з 2017 року? Відповідно до законів України сертифікацію та переоформлення машин в 2017, 2018, 2019, 2020 роках зобов’язані проходити перед постановкою на облік всі авто (КТЗ) — як нові, так і ті, які були в експлуатації. На такі послуги передбачена фіксована ціна. Скільки коштує оформлення автомобіля, можна дізнатися через інтернет або відвідавши центр. Ця норма стосується і тих авто, які були ввезені в країну з-за кордону (сертифікат на євробляхи) і мають пройти першу держреєстрацію, а також автомобілів, які були переобладнані (встановлення ГБО, заміна кабіни, кузова, номерних деталей). Проходять реєстрацію та оформлення в Україні також, якщо відбувається зміна власника автомобіля або причепа легкового авто, Скільки коштує реєстрація, залежить від сум, які беруть за послуги сервісного центру, державний номерний знак, бланк техпаспорта.

Машини, ввезені з Європи і США

У нашій країні користуються попитом автомашини, ввезені з-за кордону, які вже мають певний термін експлуатації, Вони дешевші, ніж нові; якісніші в порівнянні з аналогами, які продаються на внутрішньому вторинному ринку, передусім завдяки хорошим дорогам, паливу й іншим сприятливим умовам за кордоном. Найчастіше КТС, які виробляють в європейських країнах, відповідають вимогам законодавства України. Особливої уваги потребує транспорт, який ввозиться з США, оскільки багато вимог до безпеки й умов експлуатації на іншому континенті дещо відрізняються від звичних. Основні розбіжності — світлова оптика, шкала швидкості на приладовому щитку. Крім цього, в США дозволене тонування лобового скла, а в нашій країні і в Європі воно заборонене. Перш ніж відправляти такий ТЗ на перевірку, потрібно вжити заходів щодо його переобладнання та приведення у відповідність з нашими стандартами. Раніше розмитнення проводити тільки після проведення перевірки та отримання відповідного документа. Тепер розмитнити машину можна раніше, але для реєстрації все одно буде потрібна довідка. Завдяки встановленим нормам і вимогам у країну не потрапляє зовсім стара й несправна техніка, яка не відповідає жодним стандартам, може створювати несприятливі і небезпечні ситуації на дорогах.

Вимоги, які висувають до транспортних засобів

Що таке сертифікація, чи всі машини зобов’язані її проходити, чи потрібен сертифікат ЄВРО 5?

Для отримання сертифікату КТЗ має відповідати таким вимогам:

 • транспортний засіб — чистий і технічно справний;
 • габаритні вогні попереду повинні бути білого кольору, задні покажчики поворотів — жовтого;
 • ззаду необхідні протитуманні ліхтарі;
 • на спідометрі швидкість руху повинна відображатися в км/год, при цьому паралельно допускається і відображення інших одиниць виміру;
 • вітрове і бічні передні стекла мають мати гарну світлопропускну здатність (передні — не менше ніж 75%, а бічні — 70%);
 • не допускається нанесення покриттів на світлотехнічні елементи, які знижують силу світла, змінюють його напрямок і колір, а також використання таких елементів за умов порушення їх цілісності;
 • легкові автомашини мають відповідати екологічним нормам викиду, вказаним у європейських стандартах, показники вантажних і вантажопасажирських автомобілів — вписуватися в норми екологічного стандарту Євро-5.

Позначення рівня екологічних норм, якому відповідає транспорт, вносять до свідоцтва про реєстрацію машини.

Важлива мета — захист екології

Усім відомо, якої шкоди довкіллю завдають вихлопні гази. А якщо їх, до того ж, додатково не очищують, то наявні в них ядовиті речовини отруюють атмосферу міст, впливають на екологію і здоров’я населення. Перераховані вище стандарти прийняті в країнах Євросоюзу і регулюють нормативи щодо вмісту таких шкідливих речовин у вихлопних газах автомобілів, як оксид вуглецю, вуглеводні, оксид азоту, тверді частинки, дим. Тому проводять перевірку на відповідність цим нормам. Багато автовиробників прагнуть спочатку знизити токсичність вихлопних газів і розробляють особливі конструкції для системи випуску. Але велике значення має і паливо, яке використовують, а також стан автомобіля. За умов деяких несправностей бензин і дизельне паливо згорають не повністю, з чим пов’язане підвищення кількості викидів токсичних речовин. З 2020 року планувався перехід на стандарт Євро 6, але депутати Верховної Ради відтермінували його до 2025 року. Дізнатися до якого екологічного класу належить транспортний засіб, можна під час перевірки або за спеціальними таблицями.

Що потрібно для того, щоб отримати сертифікат Євро 2, Євро 4, 5, де зробити сертифікацію авто

Під час проведення робіт із сертифікації в сертифікатах відповідності вказуються норми викидів двигуна транспортного засобу Євро 2, Євро 4, 5. Це також регламентується Законом України «Про деякі питання ввезення на митну територію України та проведення першої державної реєстрації транспортних засобів».

Мережа «ОТК-СЕРВІС» надає послуги з отримання сертифікатів відповідності транспортних засобів із зазначенням норм викидів Євро 2, Євро 4, 5. Послуги із проведення досліджень можуть мати різну ціну залежно від транспортного засобу, країни прибуття й інших тонкощів.

Які документи потрібні для реєстрації автомобіля або іншого ТЗ. Щоб пройти перевірку й отримати позитивний результат, власник транспортного засобу повинен подати до органу сертифікації такий комплект документів:

 • свідоцтво про реєстрацію в країні, звідки був привезений легковий або вантажний автомобіль;
 • документи, що підтверджують право власності (рахунок-фактура, купча, дарча);
 • митні документи;
 • паспорт і ІПН фізичної особи — власника КТЗ, виписка з реєстру для юридичних осіб;
 • заява.

Поданий пакет документів перевіряється фахівцями органу сертифікації авто, а сам транспортний засіб проходить випробування в лабораторії, після чого, за умови позитивних результатів перевірки, видається сертифікат відповідності. Неможливо отримати потрібний висновок без надання КТЗ для проведення досліджень.

Мережа лабораторій «ОТК-СЕРВІС» — якісна і швидка діагностика

У мережі лабораторій «ОТК-СЕРВІС» (Україна) є необхідне обладнання для здійснення перевірки та експертиз, а також працюють кваліфіковані фахівці. Завдяки цьому отримати висновок про стан ТЗ можна швидко й без додаткових витрат. Уточнити умови проведення діагностики, ціну, знайти найбільш зручно розташовану лабораторію, записатися на огляд можна на сайті компанії або по телефону. Усі необхідні дослідження виконують протягом двох годин. У нашій компанії є також і пересувні лабораторії, завдяки яким можна здійснити необхідні дослідження на місці. Такою послугою мають змогу скористатися власники автопарків з великою кількістю техніки. «ОТК-СЕРВІС» надає широкий спектр послуг, пов’язаних з проведенням техоглядів, отриманням дозвільних документів на різні транспортні засоби.

  Записатись на послугу

  Для запису на ТО, необхідно заповнити форму зворотного зв'язку. Після чого ми з Вами обов'язково зв'яжемося

   Приєднуйтесь

   Будьте в курсі останніх акцій та новин