“ОТК-Сервіс” працює під час війни. 5 % з кожного оформленого протоколу ми перераховуємо на потреби ЗСУ. Разом до перемоги! Список працюючих ВЛ

218 Лабораторий
Замовити послугу
Задати питання
Залишити відгук

Сертифікація переобладнання

Мережа випробувальних лабораторій та пунктів техогляду «ОТК-СЕРВІС» надає повний спектр послуг з сертифікації та випробувань КТЗ.

Замовити сертифікацію

Відповідно до законодавства України, сертифікації підлягають усі колісні транспортні засоби (КТЗ) як нові, так і такі, що були у користуванні, які ввезені з закордону та підлягають першій державній реєстрації в Україні.

Також сертифікації підлягають автобуси, конструкцію яких змінено під час переобладнання. Сертифікат відповідності видають уповноважені органи або органи із сертифікації, акредитовані відповідно до законодавства, призначені Міністерством інфраструктури України.

Переобладнання автотранспорту

На сьогоднішній день в Україні великою популярністю користується процедура переобладнання транспортних засобів. Власники переобладнують свої ТЗ в залежності від функцій і від тих характеристик які вони хотіли б бачити у своїх транспортних засобів. Найбільш популярними видами переобладнання ТЗ є: зміна вантажопідйомності, зміна призначення, зміна типу кузова, установка іншого силового агрегату (двигуна) і т.д.

Згідно Законів України Процедура переобладнання відбувається в кілька етапів:

 • власник звертається в сервісний центр для отримання дозволу на переобладнання транспортного засобу;
 • в спеціальній уповноваженій організації власник отримує документ про погодження переобладнання (в якому вказані всі вимоги які повинні бути виконані при переобладнанні ТЗ) відповідно до якого проводяться роботи по зміні конструкції транспортного засобу;
 • ТЗ надається для проходження процедури сертифікації, для того що б переконатися, що переобладнання виконано правильно і транспортний засіб придатний для експлуатації на дорогах загального користування України.

Для успішної перереєстрації переобладнаного транспортного засобу в сервісних центрах МВС, обов’язковим документом є сертифікат відповідності.

Для отримання сертифікату відповідності безпеки, власникам або уповноваженим особам при собі необхідно мати:

 • свідоцтво про реєстрацію;
 • висновок науково-технічної експертизи, виданий ДП «Державтотранс НДІ проект» або сервісним центром МВС із зазначенням відповідного виду переобладнання;
 • паспорт та ідентифікаційний код (для фізичних осіб);
 • виписка з державного Реєстру або свідоцтво про реєстрацію підприємства (для юридичних осіб);
 • довіреність у разі звернення уповноваженої особи.

Для випробувань транспортний засіб надається в одну з випробувальних лабораторій мережі ОТК-СЕРВІС, де наші фахівці проведуть весь комплекс необхідних випробувань, які будуть підставою для отримання сертифікату відповідності.

  Записатись на послугу

  Для запису на ТО, необхідно заповнити форму зворотного зв'язку. Після чого ми з Вами обов'язково зв'яжемося

   Приєднуйтесь

   Будьте в курсі останніх акцій та новин