“ОТК-Сервіс” працює під час війни. 5 % з кожного оформленого протоколу ми перераховуємо на потреби ЗСУ. Разом до перемоги! Список працюючих ВЛ

218 Лабораторий
Замовити послугу
Задати питання
Залишити відгук

Чернігівська

Виберіть послугу яка Вас цікавить

Випробувальна лабораторія 01417

Чернігівська обл, с. Сухополова, вул. Чернігівська, 45б

Випробувальна лабораторія 01369

Чернігівська обл, Чернігів, вул. Громадська, 47

Випробувальна лабораторія 01365

Чернігівська обл, Бахмач, вул. Даньківський шлях, 77Л

Випробувальна лабораторія 01361

Чернігівська обл, Новоселівка, вул. Шевченко, 23

Випробувальна лабораторія 01312

Чернігівська обл, Прилуки, вул. Індустріальна, 10

Випробувальна лабораторія 01233

Чернігівська обл, Чернігів, вул. Івана Мазепи, 65

Де можна пройти техогляд у Чернігівській області у 2022 році. Сертифікація ТЗ у м.Чернігів

 

Наразі багатьох автолюбителів у Чернігівській області хвилюють питання проходження техогляду авто та сертифікації ТЗ. Хто, коли і як часто має проходити ці досить тяжкі процедури у Чернігівській області.

Закон про техогляд

У Чернігівській області всі суспільні відносини між учасниками дорожнього руху, їх права та обов’язки визначаються Законом України «Про дорожній рух». Закон ухвалено у 1993, але з того часу неодноразово редагувався. У редакції 2011 року у ньому скасовувався обов’язковий щорічний техогляд для авто та мототранспорту, які не експлуатувалися з метою отримання вигоди.

З того часу у Чернігівській області виросло ціле покоління автолюбителів, які не стикалися з техоглядом. Сьогодні все частіше говорять про повернення обов’язкового техогляду для всіх видів транспорту в Україні. На сьогоднішній день актуальною є ст.35 Закону України «Про дорожній рух», яка регламентує питання проходження техогляду, у тому числі і для автомобілістів Чернігівській області.

Для кого техогляд обов’язковий

Незалежно від форми власності, у Чернігівській області техогляд проходять такі види транспорту:

 • Легкові автомобілі та причепи до них, що використовуються для перевезення пасажирів та вантажів, з метою отримання прибутку, старше 2 років – техогляд 1 раз на 2 роки.
 • Вантажні автомобілі з вантажопідйомністю до 3,5 тон та причепи до них, при експлуатації понад 2 роки – техогляд 1 раз на 2 роки.
 • Вантажні автомобілі, що мають вантажопідйомність понад 3,5 тони та причепи до них, проходять щорічний техогляд, незалежно від терміну експлуатації.
 • Легкові автомобілі, що працюють у таксі, незалежно від терміну експлуатації – техогляд 1 раз на рік.
 • Автобуси та транспортні засоби, що спеціалізуються на перевезенні небезпечних вантажів, повинні проходити техогляд двічі на рік, незалежно від експлуатації.

Хто не повинен проходити техогляд

Від проходження технічного огляду автомобіля у Чернігівській області звільнено наступні види ТЗ:

 • Легкові автомобілі, мотоцикли та інша мототехніка, причепи та напівпричепи до легкових автомобілів незалежно від типів, моделей та марок, незалежно від терміну експлуатації та форми власності, якщо вони не використовуються з метою отримання прибутку.
 • Легкові автомобілі, що використовуються у комерційних вантажопасажирських перевезеннях, незалежно від форми власності, якщо термін експлуатації не перевищує 2 років.
 • Вантажні автомобілі та причепи до них, з вантажопідйомністю до 3,5 тони, також не залежать від форми власності та терміном експлуатації до 2 років.
 • Трактори, комбайни та інші сільськогосподарські машини для агропромислового комплексу.
 • Процедура проходження техогляду автомобіля

Зібравшись пройти обов’язковий техогляд у Чернігівській області, необхідно:

 1. Підготувати необхідний пакет документів.
 2. Привести перед техоглядом до належного стану автомобіль.
 3. Вибрати надійного виконавця, здатного провести техогляд швидко та якісно, ​​що має в своєму розпорядженні достатню кількість випробувальних лабораторій у Чернігівській області та записатися на діагностику.

Документи, необхідні для проведення техогляду

Паспорт громадянина України або будь-який інший документ, що підтверджує особу. Для юр осіб – довіреність, яка дає право проходження техогляду. Для договору знадобиться свідоцтво платника податків та копія свідоцтва про реєстрацію.

На автомобіль пред’являють реєстраційні документи на право використання ТЗ. Реєстрація у Чернігівській області не є обов’язковою. Для транспортних засобів, обладнаних спеціальними світловими або звуковими сигналами, перед техоглядом потрібно надати дозвіл на їх встановлення та використання.

Вимоги до автомобіля

Оскільки фахівцями випробувальної лабораторії проводиться ідентифікація КТС (звіряння номерних знаків, VIN-коду, марки, моделі та типу кузова), автомобіль повинен прийти на техогляд чистим, щоб це не вплинуло на результат випробувань.

ТЗ має бути заправлено усіма необхідними експлуатаційними рідинами.

Вибір підрядника

Пройти обов’язковий техогляд у Чернігівській області ви можете у найближчій випробувальній лабораторії ОТК-сервіс. ОТК-сервіс – перша національна мережа випробувальних лабораторій, що має 250 лабораторій по всій Україні. У тому числі, 8 лабораторій у Чернігові та Чернігівській області.

Сертифікація ТЗ у Чернігові та Чернігівській області

Відповідно до закону України, сертифікації підлягають усі колісні транспортні засоби як нові, так і ті, що були в експлуатації, у тому числі які ввезені з-за кордону та підлягають першій державній реєстрації в Україні.

Сертифікація автомобіля – це перевірка ТЗ на відповідність вимогам та стандартам України. Вона здійснюється однією з лабораторій, що має у Чернігівській області ліцензію на проведення таких робіт. Головна мета сертифікації в тому, щоб переконатися, що ТЗ відповідає нормам і може безпечно пересуватися в Україні.

Крім того, перевіряється рівень екологічних норм – Євро 2 – Євро 5, залежно від категорії та року випуску ТЗ.

Сертифікація в Чернігівській області є обов’язковою при постановці на облік будь-якого автомобіля при зміні власника, переобладнанні автомобіля, причепа або автобуса. У тому числі після встановлення ГБО. Сертифікат відповідності є обов’язковим для видачі техпаспорту та номерних знаків.

Процес сертифікації автомобіля

Процедура сертифікації авто в Чернігівській області відбувається наступним чином:

 1. Власник ТЗ заповнює форму для проведення сертифікації.
 2. Власник надає організації, яка надає йому цю послугу, пакет документів на КТС.
 3. Заявка розглядається виконавцем та призначається час для огляду.
 4. У лабораторії проводяться всі необхідні випробування залежно від різновиду ТЗ.
 5. Аналіз отриманих результатів спеціалістом із сертифікації.
 6. У разі успішного проходження тестів власнику видається сертифікат відповідності за стандартами ІSO: 17025:2019.

Де пройти сертифікацію та обов’язковий техогляд автомобіля в Чернігівській області.

У Чернігові та Чернігівській області сертифікацію та техогляд можна пройти у ОТК-сервісі – першої національної мережі випробувальних лабораторій.

– Проводимо обов’язковий техогляд (ОТК) або сертифікацію всіх категорій колісного транспорту.

– Сертифікуємо всі види транспорту, завезеного в Україну, а також переобладнані автомобілі, у тому числі після встановлення ГБО.

– Видаємо МСТО (Міжнародний Сертифікат Технічного Огляду).

Вам не доведеться важко шукати нас і довго добиратися, ми завжди поруч. Вибирайте зручну адресу та замовляйте послугу вже зараз.

Чернігівська область, Чернігів, вул. Громадська, 47

Чернігівська область, Бахмач, вул. Даньківський шлях, 77Л

Чернігівська область, Новоселівка, вул. Шевченка, 23

Чернігівська область, Прилуки, вул. Індустріальна, 10

Чернігівська область, Чернігів, вул. Івана Мазепи, 65

Чернігівська область, Чернігів, вул. Шевченка, 162а

Чернігівська область, Ніжин, вул. Носівський шлях, 3б

Чернігівська область, Чернігів, вул. Шевченка, 162а

Для вашої зручності та економії часу ви можете записатися онлайн на проходження техогляду або сертифікацію у Чернігівській області на нашому сайті: https://otk.in.ua.

  Приєднуйтесь

  Будьте в курсі останніх акцій та новин