“ОТК-Сервіс” працює під час війни. 5 % з кожного оформленого протоколу ми перераховуємо на потреби ЗСУ. Разом до перемоги! Список працюючих ВЛ

218 Лабораторий
Замовити послугу
ГоловнаНовиниЗміни правил вантажоперевезень з ЄС

Новини

Зміни правил вантажоперевезень з ЄС

Відтепер для виконання перевезень відповідно до Угоди про лібералізацію вантажних перевезень з Європейським Союзом, необхідно:

  1. Українським перевізникам достатньо мати на борту вантажівки витяг про отримання ліцензії на міжнародні перевезення вантажів англійською мовою з QR-кодом. Отримати його можна у особистому кабінеті перевізника.
  1. При виїзді з України порожнім транспортом водію необхідно мати документи, що підтверджують повернення з вантажем, який водій буде перевозит у зворотному напрямку. Це може бути договір або підписана перевізником заявка. Ці документи повинні містити, зокрема,  ім’я, контактні дані та адресу відправника. Також в них має бути вказано місце завантаження.
  1. Протягом всього рейсу на борту повинні знаходитись документи у паперовому або електронному вигляді, які підтверджують тип перевезення. Йдеться про товаротранспортні накладні, коносаменти, вантажні митні декларації тощо.
  2. При поверненні до України порожнім, необхідно також мати документи, що підтверджують перевезення вантажу у прямому сполученні.
  1. Обов’язково мати синю наліпку на лобовому склі транспортного засобу,  розміром 5 см. Її вигляд затверджений в Угоді. Завантажити наліпку можна за посиланням: https://bit.ly/3XxUhWJ. Наліпка має допомогти контролюючим органам країн ідентифікувати вантажівки, що виконують перевезення відповідно до Угоди та попереджувати каботажні перевезення. У разі, якщо перевізник виконує перевезення за дозволом ЄКМТ, наліпка має бути прихована.

Дозвіл ЄКМТ можна отримати в мережі лабораторій ОТК-СЕРВІС, записатись на проходження ЄКМТ ви может  за телефоном 067 647 02 02

УВАГА! До 10 липня діятиме перехідний період, який дозволить перевізникам забезпечити всі вантажівки відповідними документами та наліпками. З 10 липня всі ці правила стають обов’язковими для виконання всіма компаніями, що виконують перевезення відповідно до Угоди. 

Читати далі

Зміни правил вантажоперевезень з ЄС

Відтепер для виконання перевезень відповідно до Угоди про лібералізацію вантажних перевезень з Європейським Союзом, необхідно: Українським перевізникам достатньо мати на борту вантажівки витяг про...

Техогляд 2024: Що нового чекає на українських водіїв?

Вступ до Європейського Союзу – це стратегічна мета України, яка потребує ретельної підготовки. Уряд України вже розробив та затвердив план заходів з імплементації норм та правил ЄС у різних сферах жи...

    Приєднуйтесь

    Будьте в курсі останніх акцій та новин