“ОТК-Сервіс” працює під час війни. 5 % з кожного оформленого протоколу ми перераховуємо на потреби ЗСУ. Разом до перемоги! Список працюючих ВЛ

218 Лабораторий
Замовити послугу
ГоловнаНовиниВибух бензовозу на Полтавщині

Новини

Вибух бензовозу на Полтавщині

Сьогодні Головне управління Національної поліції у Полтавській області повідомили про вибух бензовозу що стався у Полтавській області, біля села Бродщина.

Напередодні, у понеділок, 14 лютого 2022 року безпосередньо на трасі Київ-Харків у Полтавській області в районі цього населеного пункту близько 20-00 вибухнув бензовоз МАН. До місця вибуху оперативно прибули рятувальні служби, швидка та представники правоохоронних органів.

На жаль, 47-річного водія, мешканця Київської області, не вдалося врятувати.

Пожежа, що розгорілася на місці аварії, була оперативно ліквідована рятувальниками. Наразі фахівці працюють над з’ясуванням причин, що призвели до вибуху бензовозу на Полтавщині. Однією з версій слідства є технічна несправність транспортного засобу.

Поліцією Полтавської області, де вибухнув бензовоз, відкрито кримінальну справу за ст.272 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки під час виконання робіт із підвищеною небезпекою).

Нагадуємо, що зараз законом України «Про дорожній рух» передбачено обов’язковий техогляд для:

  • Легкових автомобілів та причепів до них, що використовуються для перевезення пасажирів та вантажів, з метою отримання прибутку, старше 2 років – техогляд 1 раз на 2 роки.
  • Вантажних автомобілів з вантажопідйомністю до 3,5 тон та причепів до них, при експлуатації понад 2 роки – техогляд 1 раз на 2 роки.
  • Вантажних автомобілів, що мають вантажопідйомність понад 3,5 тони та причепів до них -проходять щорічний техогляд, незалежно від терміну експлуатації.
  • Легкових автомобілів, що працюють у таксі незалежно від терміну експлуатації – техогляд 1 раз на рік.
  • Автобусів та транспортних засобів, що спеціалізуються на перевезенні небезпечних вантажів, повинні проходити техогляд двічі на рік, незалежно від експлуатації.

Бензовоз, що вибухнув у Полтавській області, потрапляє під останню категорію і органи слідства передусім перевірять технічний стан постраждалої машини та дату останнього техогляду.

Ця трагедія повинна змусити замислитися насамперед тих власників ТЗ, поломка чи аварія яких може призвести до найтяжчих наслідків. Мінімізувати ці ризики здатний вчасно та якісно зроблений техогляд.

Для мешканців Полтавської області пройти обов’язковий техогляд можна у найближчій випробувальній лабораторії ОТК-сервісу. ОТК-сервіс – перша національна мережа випробувальних лабораторій, що має 250 лабораторій по всій Україні. У тому числі, 1 лабораторію у Полтаві та 6 лабораторій у Полтавській області.

Нас не доведеться важко шукати і довго добиратися, ми завжди поряд. Вибирайте зручну адресу та замовляйте послугу вже зараз.

Полтавська обл., Пирятин, вул. Європейська, 152

Полтавська обл., Кременчук, вул. Київська, 69а

Полтавська обл., Кременчук, вул. Ярмаркова, 1

Полтавська обл., Садки, вул. Щорса, 1А

Полтавська обл., Горішні Плавні, вул. Строни, 11-Б

Полтавська обл., Полтава, вул. Серьогіна, 4

Полтавська обл., Кременчук, вул. Лебедина, 1

Крім того, автовласникам Полтави та Полтавської області ОТК-сервіс пропонує повний комплекс послуг з техогляду та сертифікації:

– Проведення обов’язкового техогляду (ОТК) або сертифікації всіх категорій колісного транспорту.

– Сертифікація всіх видів транспорту, завезеного в Україну, а також переобладнані автомобілі, у тому числі після встановлення ГБО.

– Видача МСТО (Міжнародний Сертифікат Технічного Огляду).

Для вашої зручності та економії часу ви можете записатися онлайн на проходження техогляду або сертифікацію у Полтаві та Полтавській області на нашому сайті: https://otk.in.ua.

Читати далі

Техогляд 2024: Що нового чекає на українських водіїв?

Вступ до Європейського Союзу – це стратегічна мета України, яка потребує ретельної підготовки. Уряд України вже розробив та затвердив план заходів з імплементації норм та правил ЄС у різних сферах жи...

Заборонено позначати навчальний транспортний засіб буквою “У”

Набула чинності Постанова Кабінету Міністрів України №1128  "Про внесення змін до Правил дорожнього руху". Цей документ вносить зміни до термінології, що використовується для позначення навчальн...

    Приєднуйтесь

    Будьте в курсі останніх акцій та новин