“ОТК-Сервіс” працює під час війни. 5 % з кожного оформленого протоколу ми перераховуємо на потреби ЗСУ. Разом до перемоги! Список працюючих ВЛ

218 Лабораторий
Замовити послугу
ГоловнаВодіямЩо потрібно для проходження сертифікаціїСертифікат відповідності на автомобіль
Задати питання
Залишити відгук

Сертифікат відповідності на автомобіль

Сертифікат відповідності на автомобіль

Під час первинної реєстрації автомобіля в сервісний центр МВС необхідно надати пакет обов’язкової документації, включно з сертифікатом відповідності. Документ є доказом того, що колісний транспортний засіб відповідає вимогам заводу-виробника і країни, у якій буде експлуатуватися, щодо безпеки й екологічності. Його необхідно оформлювати для першої реєстрації колісного транспортного засобу в Україні, а також під час перереєстрації після переобладнання.

Видається документ тільки за умови успішного проходження перевірки автомобіля у випробувальній лабораторії. Де взяти сертифікат відповідності на автомобіль, цікавить багатьох власників авто, однак, щоб його отримати, необхідно мати на руках пакет документації, куди входять:

 • документ на автомобіль країни, з якої прибув автомобіль;
 • митні документи;
 • документ, що посвідчує особу заявника (або довіреність).

Вимоги до технічного й екологічного стану

Оцінка відповідності конструкції проводиться відповідно до вимог чинного законодавства. Водночас викиди легкового авто мають відповідати держстандартам України. До сертифікації є певні вимоги, зокрема такі:

 • наявність чистого авто;
 • білі передні габаритні вогні;
 • жовті задні поворотники;
 • наявність щонайменше одного заднього протитуманного ліхтаря;
 • світлопропускання передніх стекол не нижче ніж 70%, задніх — ніж 75%.

Не допускається застосування зруйнованих світлових приладів, а також нанесення покриттів, що перешкоджають світлопроникності. Сертифікацію власники проходять в акредитованих лабораторіях, водночас паралельно перевіряється документація в спеціальних органах. На підставі перевірки і всіх відповідностей видається сертифікат з подальшою можливістю реєстрації автомобіля в Україні.

Скільки коштує сертифікат відповідності автомобіля, питання дуже популярне серед власників авто. Ціна безпосередньо залежить від кількості проведених перевірок і експертиз з метою перевірки вихлопних газів на відповідність нормам стандартів України. Зв’язавшись з менеджерами випробувальної лабораторії «ОТК-СЕРВІС», можна отримати детальну інформацію щодо всіх етапів проведення цієї процедури.

Якісна та швидка перевірка технічного стану автомобіля

Мережа випробувальних лабораторій «ОТК-СЕРВІС» — пункти, куди можна звернутися, якщо необхідно отримати сертифікат відповідності на будь-який вид транспортного засобу. Ми пропонуємо якісні, швидкі й ефективні послуги. Наші фахівці в будь-який момент проконсультують, щоб кожен власник авто, незалежно від ситуації, отримав на руки необхідний документ для реєстрації автомобіля.

Власники великих автопарків можуть значно заощадити час і фінансові кошти, скориставшись мобільними пропозиціями — виїзд фахівців на об’єкт, де з використанням сучасного обладнання буде проведена перевірка технічного стану всіх транспортних засобів.

Ми проти бюрократичних тривалих процедур, але за законність і якість, тому ОТК-СЕРВІС забезпечить повний і ретельний огляд з реальним результатом!

  Записатись на послугу

  Для запису на ТО, необхідно заповнити форму зворотного зв'язку. Після чого ми з Вами обов'язково зв'яжемося

   Приєднуйтесь

   Будьте в курсі останніх акцій та новин