ГоловнаВодіямЩо потрібно для проходження сертифікаціїСертифікат відповідності на автомобіль
Задати питання
Залишити відгук

Сертифікат відповідності на автомобіль

Сертифікат відповідності на автомобіль

Під час первинної реєстрації автомобіля в сервісний центр МВС необхідно надати пакет обов’язкової документації, включно з сертифікатом відповідності. Документ є доказом того, що колісний транспортний засіб відповідає вимогам заводу-виробника і країни, у якій буде експлуатуватися, щодо безпеки й екологічності. Його необхідно оформлювати для першої реєстрації колісного транспортного засобу в Україні, а також під час перереєстрації після переобладнання.

Видається документ тільки за умови успішного проходження перевірки автомобіля у випробувальній лабораторії. Де взяти сертифікат відповідності на автомобіль, цікавить багатьох власників авто, однак, щоб його отримати, необхідно мати на руках пакет документації, куди входять:

 • документ на автомобіль країни, з якої прибув автомобіль;
 • митні документи;
 • документ, що посвідчує особу заявника (або довіреність).

Вимоги до технічного й екологічного стану

Оцінка відповідності конструкції проводиться відповідно до вимог чинного законодавства. Водночас викиди легкового авто мають відповідати держстандартам України. До сертифікації є певні вимоги, зокрема такі:

 • наявність чистого авто;
 • білі передні габаритні вогні;
 • жовті задні поворотники;
 • наявність щонайменше одного заднього протитуманного ліхтаря;
 • світлопропускання передніх стекол не нижче ніж 70%, задніх — ніж 75%.

Не допускається застосування зруйнованих світлових приладів, а також нанесення покриттів, що перешкоджають світлопроникності. Сертифікацію власники проходять в акредитованих лабораторіях, водночас паралельно перевіряється документація в спеціальних органах. На підставі перевірки і всіх відповідностей видається сертифікат з подальшою можливістю реєстрації автомобіля в Україні.

Скільки коштує сертифікат відповідності автомобіля, питання дуже популярне серед власників авто. Ціна безпосередньо залежить від кількості проведених перевірок і експертиз з метою перевірки вихлопних газів на відповідність нормам стандартів України. Зв’язавшись з менеджерами випробувальної лабораторії «ОТК-СЕРВІС», можна отримати детальну інформацію щодо всіх етапів проведення цієї процедури.

Якісна та швидка перевірка технічного стану автомобіля

Мережа випробувальних лабораторій «ОТК-СЕРВІС» — пункти, куди можна звернутися, якщо необхідно отримати сертифікат відповідності на будь-який вид транспортного засобу. Ми пропонуємо якісні, швидкі й ефективні послуги. Наші фахівці в будь-який момент проконсультують, щоб кожен власник авто, незалежно від ситуації, отримав на руки необхідний документ для реєстрації автомобіля.

Власники великих автопарків можуть значно заощадити час і фінансові кошти, скориставшись мобільними пропозиціями — виїзд фахівців на об’єкт, де з використанням сучасного обладнання буде проведена перевірка технічного стану всіх транспортних засобів.

Ми проти бюрократичних тривалих процедур, але за законність і якість, тому ОТК-СЕРВІС забезпечить повний і ретельний огляд з реальним результатом!

  Записатись на послугу

  Для запису на ТО, необхідно заповнити форму зворотного зв'язку. Після чого ми з Вами обов'язково зв'яжемося

   Приєднуйтесь

   Будьте в курсі останніх акцій та новин