“ОТК-Сервіс” працює під час війни. 5 % з кожного оформленого протоколу ми перераховуємо на потреби ЗСУ. Разом до перемоги! Список працюючих ВЛ

218 Лабораторий
Замовити послугу
Задати питання
Залишити відгук

Документи для реєстрації авто

Реєстрація авто в Україні

Купуючи автомобіль, майбутній автовласник має пройти низку процедур, включно з реєстрацією, що є завершальним етапом. Постановку на облік необхідно оформляти в разі купівлі авто в салоні, з рук або з-за кордону. Доки реєстрація не буде завершена, у власника обмежене право власності.

У 2019 процедура значно спростилася, що пов’язано з багатьма змінами в законодавстві, як-от скасування довідки-рахунка, обов’язкової оцінки під час державної реєстрації, дослідження-експертизи; зниження ціни держмита, а також нова можливість залишити номерні знаки, якщо купуєте машину, яка була в експлуатації. З 2020 року змінений розмір збору на пенсійне страхування. Його відсоток залежить від вартості машини, що стало набагато вигідніше для майбутніх автовласників.

Реєстрація транспортних засобів здійснюється Сервісним центром МВС України згідно з Постановою від 07.09.1998 №1388 «Про затвердження Порядку державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку автомобілів, автобусів, а також самохідних машин, сконструйованих на шасі автомобілів, мотоциклів усіх типів, марок і моделей, причепів, напівпричепів, мотоколясок, інших прирівняних до них транспортних засобів та мопедів». Одним із документів, який потрібно для постановки ТЗ на облік (реєстрації), є сертифікат відповідності.

Які документи потрібні під час реєстрації машини?

Часті зміни в законодавстві щодо цієї процедурі викликають у майбутніх власників авто низку запитань, і найпопулярніше: які документи потрібні під час реєстрації автомобіля? Поставити ТЗ на облік можна в будь-якому регіоні, незалежно від прописки або місця проживання. Власнику або уповноваженій особі необхідно мати такі документи:

 • право власності (інвойс, довідка-рахунок, договір купівлі-продажу, дарча);
 • паспорт та ідентифікаційний код (для фіз. особи);
 • виписка з Єдиного державного реєстру або свідоцтво про реєстрацію підприємства (для юр. особи);
 • доручення на право представляти інтереси підприємства (для юр. особи).

Для транспортних засобів, які були в користуванні за кордоном, також потрібно надати свідоцтво про реєстрацію, видане в країні реєстрації, митні документи (митна й попередня декларація, акт огляду з додатком). Для реєстрації нового автомобіля необхідно також мати сертифікат про відповідність нормам безпеки й екологічним стандартам).

Процедура виконується швидко й безвідмовно за умови наявності повного пакета документів, достовірних відомостей про учасників угоди, відповідності машини заявленим документально характеристикам, браку обтяжень на майно, а також, якщо ТЗ не перебуває в розшуку, під арештом і не є предметом спору. Вартість реєстрації залежить від моделі авто. У неї також входить відсоток пенсійного внеску, ціна за держномер, бланки. При цьому податковий збір не передбачений.

Швидке і якісне обслуговування

Зареєструвати новий автомобіль або бувший в експлуатації можна, звернувшись в компанію «ОТК-СЕРВІС». Наші фахівці проконсультують з усіх запитань щодо цієї процедури. Ми також надаємо послуги з проходження технічного огляду, сертифікації КТЗ, яка проводиться за наявності документів та транспортного засобу. При цьому машина повинна бути чистою, технічно справною.

На випробувальних лабораторыях можливо в зручному режимі отримати поліс страхування, який, відповідно до закону, необхідно оформити протягом трьох календарних днів після придбання транспортного засобу. Зручність, комфорт і якість — девіз мережі випробувальних лабораторій «ОТК-СЕРВІС». Ми знаходимося в багатьох містах України, що дає змогу скористатися послугами справжніх професіоналів у будь-якому регіоні.

  Записатись на послугу

  Для запису на ТО, необхідно заповнити форму зворотного зв'язку. Після чого ми з Вами обов'язково зв'яжемося

   Приєднуйтесь

   Будьте в курсі останніх акцій та новин