“ОТК-Сервіс” працює під час війни. 5 % з кожного оформленого протоколу ми перераховуємо на потреби ЗСУ. Разом до перемоги! Список працюючих ВЛ

218 Лабораторий
Замовити послугу
ГоловнаВодіямПеріодичність проходження техоглядуКоли потрібно проходити техогляд на новій машині
Задати питання
Залишити відгук

Коли потрібно проходити техогляд на новій машині

Обов’язковий технічний контроль для нових автомобілів

Технічний контроль передбачає перевірку колісного транспортного засобу, його справності і технічного стану. КТЗ, який щойно зійшов із конвеєра, здебільшого відповідає всім нормам безпеки. Але автовласники дуже часто цікавляться, коли і через скільки потрібно проходити техогляд нової машини.

Для початку необхідно дізнатися список категорій колісних транспортних засобів, для яких проходження ТО в Україні є обов’язковим. До них належать вантажні авто, машини, в яких перевозяться небезпечні вантажі (вибухові матеріали, легкозаймисті рідини, самозаймисті речовини тощо), автобуси, пікапи, фургони, таксі, причепи, автомобілі, що експлуатуються з метою отримання доходу. На сьогодні не підлягають техогляду приватні легкові машини, які не використовуються в комерційній діяльності і не приносять прибутку, мотоциклетна техніка, проте в найближчому майбутньому планується зміна цього закону.

Терміни проходження ОТК

Навіть із затвердженням нововведень у Закон України «Про дорожній рух» автовласники легкового авто терміном експлуатації до чотирьох років не будуть проходити ОТК. До списку таких щасливчиків входять також власники мототранспорту з об’ємом двигуна 125 см3, колекційних машин, які не перебувають в експлуатації, гоночних моделей для змагань, тракторів зі швидкістю до 40 км/год, КТЗ з дипломатичними номерними знаками. Строки проходження залежать від виду і віку ТЗ:

 • до десяти років — один раз на два роки;
 • понад десять років, таксі — раз на рік.

Транспортний засіб, який використовується для пасажирських перевезень або перевезень небезпечних речовин, — раз на 6 місяців. Вантажній машині вагою понад три з половиною тонни необхідно проходити процедуру один раз на 2 роки, незалежно від терміну експлуатації. Подібні ТЗ меншої ваги підлягають ТО після двох років (слід врахувати, що вік автомобіля визначається роком випуску, а не датою початку експлуатації).

Правила проходження технічного огляду затверджені на законодавчому рівні. Для цієї процедури необхідно підготувати пакет документів, до якого входить паспорт (військовий квиток або права), довіреність, техпаспорт, додаткові дозволи для ТЗ, який працює на газі або обладнаний звуковими, світловими і спеціальними сигналами. Власники транспортного засобу, призначеного для перевезення небезпечних вантажів, проходять ОТК з наявністю свідоцтва про допуск до цієї діяльності. Новий колісний ТЗ має відповідати всім даним, зазначеним у документації.

Проходження техогляду для всіх видів авто в надійній компанії «ОТК-СЕРВІС»

Мережа з понад 200 лабораторій «ОТК-СЕРВІС» пропонує якісні послуги техогляду для всіх категорій транспортного засобу. Обов’язковий технічний контроль нових ТЗ і з великим терміном експлуатації передбачає перевірку шин, коліс, стекол, дзеркал, систем двигуна й керування, зовнішніх світлових приладів, рам, кузова, опор, інших параметрів на відповідність машини вимогам безпеки. Після завершення видається протокол перевірки техогляду, а в разі негативного результату — акт невідповідності.

Ми пропонуємо сучасний сервіс, виконання робіт справжніми професіоналами, а також додаткові послуги. Ви можете скористатися пересувним пунктом ОТК, якщо автопарк складає понад 50 автомобілів. У список послуг також входять сертифікація КТЗ, автобусів, ГБО, інші спеціальні пропозиції.

  Записатись на послугу

  Для запису на ТО, необхідно заповнити форму зворотного зв'язку. Після чого ми з Вами обов'язково зв'яжемося

   Приєднуйтесь

   Будьте в курсі останніх акцій та новин