“ОТК-Сервіс” працює під час війни. 5 % з кожного оформленого протоколу ми перераховуємо на потреби ЗСУ. Разом до перемоги! Список працюючих ВЛ

218 Лабораторий
Замовити послугу
Задати питання
Залишити відгук

Штрафи за не пройдений техогляд

Техогляд транспортних засобів в Україні

З 2011 року Закон «Про дорожній рух» в Україні постійно видозмінюється. Спочатку скасували проходження обов’язкового технічного контролю для легкових авто особистого користування. Далі було додаткове внесення змін до статті, подача нових законопроєктів, що пов’язано з приведенням законодавства у відповідність з актами Євросоюзу. Кому сьогодні потрібен протокол техогляду? Чи обов’язково проходити його всім категоріям колісного транспортного засобу? Можна чи ні робити ОТК на нові автомобілі? Усі ці запитання дуже часто задають автовласники.

Зміни, що відбуваються в законодавстві до 2019 року, внесли свої корективи. Сьогодні проходити техконтроль в обов’язковому порядку необхідно власникам легкових машин, які використовують для отримання прибутку; вантажних ТЗ, причепів, автобусів; спецтранспорту, який перевозить небезпечні вантажі; КТС, що працює в службі таксі. Що буде, якщо немає техогляду? Відсутність техогляду або наявність простроченого протоколу проходження техогляду на дорогах України карається штрафом.

Штрафи, яких можна уникнути

Штраф не передбачений для тих транспортних засобів, які не мають проходити обов’язковий технічний контроль. До таких категорій транспортних засобів належать легкові машини особистого користування будь-якої марки, причепи до них, мотоцикли, мопеди, мотоколяски, вантажні авто вагою до трьох з половиною тонн, якщо вік останніх становить до двох років. В іншому випадку таких штрафних нарахувань не уникнути:

 • прострочка ОТК — 3 400 грн;
 • повторне порушення — 17 000 грн;
 • порушення ТО з боку посадових осіб — до 34 000 грн.

Це дані 2019 року, які діють і сьогодні, оскільки заплановані зміни в законі про техогляд і штрафи за його порушення поки не почали діяти.

Уникнути штрафних порушень можливо, якщо проходити своєчасно техогляд, що реально зробити швидко й економно в мережі випробувальних лабораторій «ОТК-СЕРВІС». Наші професіонали в призначений час виконають поетапну перевірку таких вузлів і елементів, як зовнішні світлові пристрої, рама і кузов, шини, колеса, стекла, гальмівна система тощо — усього, що впливає на безпеку учасників дорожнього руху і довкілля. Акт невідповідності видається в тих випадках, якщо виявлені невідповідності норм, затверджених на законодавчому рівні. За умов позитивного результату клієнт отримує протокол проходження ОТК.

Ефективне і зручне проходження техогляду в «ОТК-СЕРВІС»

Україна — країна, де зміни в Законі «Про дорожній рух» — не рідкість. У зв’язку з цим часто до нас звертаються із запитаннями: скільки коштує техогляд, який штраф потрібно заплатити за порушення статті 35? Техогляд в акредитованій лабораторії проводиться справжніми професіоналами, які знають ідеально свою справу, тому робота відбувається швидко, якісно й ефективно. Водночас ціни відрізняються демократичністю. Ціна варіюється від виду транспортного засобу, призначення, терміну експлуатації. Протокол проходження технічного контролю — це не тільки документ, а також безпека, збереження здоров’я і життя. Не варто цим нехтувати, адже порушуючи закон, можна позбутися найціннішого.

Оформляйте заявку в режимі онлайн або дзвоніть нам. Спеціалісти дадуть відповіді на всі запитання, запишуть на перевірку в зручний час, докладніше розкажуть про спеціальні вигідні пропозиції.

  Записатись на послугу

  Для запису на ТО, необхідно заповнити форму зворотного зв'язку. Після чого ми з Вами обов'язково зв'яжемося

   Приєднуйтесь

   Будьте в курсі останніх акцій та новин