“ОТК-Сервіс” працює під час війни. 5 % з кожного оформленого протоколу ми перераховуємо на потреби ЗСУ. Разом до перемоги! Список працюючих ВЛ

218 Лабораторий
Замовити послугу
Задати питання
Залишити відгук

Категорії автомобілів

Важливість проходження техогляду

Обов’язковий технічний контроль проводиться з кількома цілями: перевірити справність конструкції й основних агрегатів транспортного засобу, що гарантує безпеку пересування, а також визначити кількість викидів у довкілля. З огляду на законопроєкт, поданий на розгляд, можна відповісти на запитання, кому можна буде не здійснювати проходження ОТК. Легкові автомобілі будь-якої категорії терміном експлуатації до чотирьох років поки не будуть проходити техогляд.

Кому треба буде проходити техогляд в Україні?

Україна — країна, де відбуваються часті зміни в законодавстві щодо обов’язкового технічного контролю. Протягом декількох років було більш-менш зрозуміло: проходить ОТК в обов’язковому порядку колісний вантажний транспорт категорії N1, категорія (categoria) N2, N3, а також комерційні моделі, спецтранспорт, машини, які здійснюють вантажонебезпечні перевезення, таксі, автобуси. Список найближчим часом може стати довшим, адже в законопроєкті зазначений додатковий транспорт:

 • легкові авто, старші ніж чотири роки;
 • мототранспорт з V двигуна 125 см3.

Для транспорту, задіяного в міжнародних перевезеннях, необхідно додатково мати Міжнародний сертифікат техогляду. Є деяка частина щасливчиків, яким вдасться найближчим часом уникнути обов’язкового технічного контролю. До таких належать власники легкових автомобілів, що змінюють машину щочотири роки; колекційні моделі, що не перебувають в експлуатації, а також гоночні авто для змагань, трактори зі швидкістю до 40 км/год, колісні засоби з дипломатичними номерними знаками. Періодичність проходження ОТК вказана в Законі України «Про дорожній рух». Особи, які порушують цю статтю, караються штрафом.

Техогляд в кращій мережі професійних лабораторій

Не варто чекати дня, коли будуть остаточно внесені зміну до статті про техогляд в Україні. Звертайтеся в надійні компанії, які компетентні в цьому питанні, де докладно поінформують щодо обов’язкового технічного контролю. В «ОТК-СЕРВІС» зроблять швидко і якісно техогляд транспорту будь-якої категорії: легкових машин (M1), автобусів та маршрутних таксі (M2, M3), вантажних авто (N1, N2, N3), причепів та напівпричепів (01, 02, 03, 04 ). Ми також надаємо послуги із мобільного виїзного пункту технічного огляду в приміщенні і на відкритій місцевості, що тільки економить час власників автопарків з наявністю більше ніж 50 колісних транспортних засобів.

Високопрофесійний склад фахівців, сучасне обладнання, швидка і якісна робота, надання послуг к багатьох містах України — головні переваги мережі професійних лабораторій «ОТК-СЕРВІС».

  Записатись на послугу

  Для запису , необхідно заповнити форму зворотного зв'язку. Після чого ми з Вами обов'язково зв'яжемося

   Приєднуйтесь

   Будьте в курсі останніх акцій та новин