“ОТК-Сервіс” працює під час війни. 5 % з кожного оформленого протоколу ми перераховуємо на потреби ЗСУ. Разом до перемоги! Список працюючих ВЛ

218 Лабораторий
Замовити послугу
Задати питання
Залишити відгук

Техогляд причепів

ОТК – періодична перевірка технічного стану колісних транспортних засобів (КТЗ) та їх конструкції.
На даний момент ОТК повинні проходити легкові та вантажні КТЗ, автобуси та маршрутні таксі, причепи та напівпричепи.

Час виконання

2 чол / 30-40 хв
Замовити послугу

ОТК-СЕРВІС – це мережа випробувальних лабораторій техогляду по всій території України.
Ми здійснюємо обов’язковий техогляд всіх категорій транспортних засобів. Наші клієнти можуть розраховувати на оперативність та професіоналізм наших співробітників та на вигідні ціни.

ОТК для власників транспортних засобів

Власникам транспортних засобів напевно доводилося чути про таке поняття, як обов’язковий технічний контроль. ОТК проводиться з метою перевірки справності основних вузлів і деталей авто, а також відповідності викидів в атмосферу згідно з нормами України. Список вузлів, які перевіряють, довгий: кермові системи, гальмівні системи, колеса, здатність стекол пропускати світло (наявність «тонування»), інші додаткові елементи, що впливають на безпеку під час пересування.

У статті Закону України «Про дорожній рух» дуже часто відбуваються зміни, тому не дивно, що у багатьох власників виникають сумніви щодо проходження ОТК для колісних транспортних засобів. Чи потрібно проходити техогляд для причепа легкового автомобіля або іншого транспортного засобу — одне з найпопулярніших запитань.

Особливості обов’язкового технічного огляду для причепа

Чи потрібен техогляд для причепа легкової машини? Відповідь залежить від багатьох чинників, прописаних в законі. Причіп є додатковим обладнанням транспортного засобу, тому відповідність вимогам безпеки на законодавчому рівні має бути дотримана. Згідно із законом конструктивний елемент легкового ТЗ має проходити ОТК, якщо його вага становить понад 3,5 тонни і термін служби перевищив три роки. Якщо вагова категорія менша, проходити техогляд не потрібно. Але ситуація змінюється, якщо власник — юридична особа. Тоді обов’язковий техогляд на причіп, незалежно від його габаритів.

Проходити техогляд цього додаткового обладнання необхідно для:

 • легкових авто, експлуатація яких проводиться в комерційних цілях — перевезення пасажирів, вантажів для отримання прибутку;
 • вантажних автомобілів категорії N2, незалежно від терміну експлуатації.

Варто зазначити, що для проходження цієї процедури немає потреби звертатися в чітко визначені місця. Організації мають мати атестат акредитації НАУ і дозвіл ДСЦ. ОТК-СЕРВІС — мережа випробувальних лабораторій по Україні, куди можна звернутися власникам колісних транспортних засобів для проходження обов’язкового технічного огляду.

ДОКУМЕНТИ

Із собою потрібно мати документ, що посвідчує особу (паспорт), свідоцтво про реєстрацію ТЗ. У разі звернення уповноваженої особи необхідно надати нотаріально завірену довіреність.

Алгоритм для всіх категорій ТЗ, включно з додатковим обладнанням, однаковий: візуальний огляд причепів, звіряння документів, детальна діагностика технічних характеристик, спрямована на безпеку під час пересування, а також додаткові перевірки, пов’язані з вантажем, який перевозять.

Оформлення ОТК в надійній компанії

Уже багато автовласників стали постійними клієнтами мережі лабораторій «ОТК-СЕРВІС». Ми надаємо послуги в багатьох регіонах України: понад 200 лабораторних пунктів у різних містах (Київ, Львів, Одеса, Житомир, Дніпро, Харків, Вінниця та інші). Серед наших плюсів — демократичні ціни, робота професіоналів, використання інноваційного обладнання, можливість обслуговування автопарків з виїздом майстрів на об’єкт, ефективний і швидкий результат.

Завдяки нашим послуг, ви отримаєте не тільки протокол про проходження обов’язкового техогляду, але і впевненість у безпеці — своїй, пасажирів і оточення!

  Записатись на послугу

  Для запису на ТО, необхідно заповнити форму зворотного зв'язку. Після чого ми з Вами обов'язково зв'яжемося

   Приєднуйтесь

   Будьте в курсі останніх акцій та новин