“ОТК-Сервіс” працює під час війни. 5 % з кожного оформленого протоколу ми перераховуємо на потреби ЗСУ. Разом до перемоги! Список працюючих ВЛ

218 Лабораторий
Замовити послугу
Задати питання
Залишити відгук

Техогляд мотоциклів

ОТК – періодична перевірка технічного стану колісних транспортних засобів (КТЗ) та їх конструкції.
На даний момент ОТК повинні проходити легкові та вантажні КТЗ, автобуси та маршрутні таксі, причепи та напівпричепи.

Час виконання

2 чол / 30-40 хв
Замовити послугу

ОТК-СЕРВІС – це мережа випробувальних лабораторій техогляду по всій території України.
Ми здійснюємо обов’язковий техогляд всіх категорій транспортних засобів. Наші клієнти можуть розраховувати на оперативність та професіоналізм наших співробітників та на вигідні ціни.

Нові правила для мототранспорту

Обов’язковий технічний контроль, або ОТК, проводять, щоб регулярно перевіряти справність і укомплектованість колісних транспортних засобів, а отже — безпеку не тільки водія і пасажирів цього конкретного ТЗ, але й усіх інших учасників дорожнього руху. Регулярність проведення технічного огляду залежить від терміну експлуатації, категорії автотранспорту, його призначення.

Чи потрібно проходити техогляд для мотоцикла і де це можна зробити? Річ у тому, що в українському законодавстві регулярно з’являються нововведення і відбуваються трансформації. Проєкт закону Міністерства інфраструктури України про обов’язковий техогляд для всього транспорту зобов’яже всіх власників мототранспорту періодично проходити ОТК. Щодва роки необхідно проходити техогляд мототранспорту з об’ємом двигуна від 125 см³, а тим, які їздять на електродвигуні, — від 4 кВт його потужності. Проходити техогляд можна тільки в акредитованих лабораторіях.

Важливість кожного етапу

Обов’язковий технічний контроль всіх колісних транспортних засобів проходить у кілька етапів. Власне технічному огляду мототранспорту передує звіряння даних у реєстраційних документах з ідентифікаційними даними КТЗ.

ДОКУМЕНТИ

Разом зі свідоцтвом про реєстрацію також необхідно надати документ, що посвідчує особу власника. Якщо техогляд доручили третій особі, потрібно буде пред’явити документ, що підтверджує її повноваження.

Для проведення випробування має бути наданий мотоцикл без нашарувань бруду, повністю заправлений експлуатаційними рідинами згідно з рекомендаціями заводу-виробника. У разі порушення будь-якої із зазначених умов на попередньому етапі, безпосередній техогляд не починають.

Щодо технічного стану окремих робочих елементів і цілих систем мототранспорту потребують уваги:

 • колеса і шини, дзеркала, освітлення;
 • двигун, гальма, управління;
 • системи запалювання і живлення, електроніка;
 • рама і підвіска.

Критерії відповідності випробовуваного мотоцикла можуть залежати від марки, моделі і, відповідно, відмінностей у його конструкції. Також важливо перевірити рівень забруднювальних речовин у вихлопах мотоцикла, а також їх відповідність екологічним нормам.

Якщо все формальні показники збігаються із зазначеними в документах, а стан транспортного засобу — з нормами, складають і видають протокол перевірки технічного стану. У разі наявності порушень — акт невідповідності. Якщо ця невідповідність незначна і її можливо швидко усунути, це можна зробити на місці контролю і пройти огляд повторно.

Прогресивність і доступність

Ви сміливо можете довірити свій мотоцикл ОТК-СЕРВІС. Понад 200 лабораторій по всій Україні мають найсучасніше обладнання для якісного проведення технічного огляду. До цього потрібно додати дотримання всіх алгоритмам і ретельність у роботі фахівців кожної лабораторії.

Забезпечення нашим сервісом по всій країні і доступні ціни допоможуть кожному мотоциклістові легше пережити всі нововведення в законах про транспорт. Крім цього, на нашому сайті дуже легко зробити замовлення, дізнатися всю необхідну інформацію і попередньо проконсультуватися.

  Записатись на послугу

  Для запису на ТО, необхідно заповнити форму зворотного зв'язку. Після чого ми з Вами обов'язково зв'яжемося

   Приєднуйтесь

   Будьте в курсі останніх акцій та новин