“ОТК-Сервіс” працює під час війни. 5 % з кожного оформленого протоколу ми перераховуємо на потреби ЗСУ. Разом до перемоги! Список працюючих ВЛ

218 Лабораторий
Замовити послугу
Задати питання
Залишити відгук

Житомирська

Виберіть послугу яка Вас цікавить

Випробувальна лабораторія 01271

Житомирська обл, Попільня, вул. Героїв Майдану, 4

Випробувальна лабораторія 01320

Житомирська обл, Бердичів, вул. Козацька, 74

Випробувальна лабораторія 01005

Житомирська обл, Овруч, вул. Героїв Майдану, 1/А

Випробувальна лабораторія 00778

Житомирська обл, Коростень, вул. Білокоровицьке шосе, 2/А

Випробувальна лабораторія 00736

Житомирська обл, Житомир, вул. Тараса Бульби-Боровця, 33

Випробувальна лабораторія 00737

Житомирська обл, Новгорад-Волинський, вул. Герцена, 46

Де можна пройти техогляд у Житомирській області у 2022 році. Сертифікація ТЗ у м.Житомир

 

Наразі багатьох автолюбителів у Житомирській області хвилюють питання проходження техогляду авто та сертифікації ТЗ. Хто, коли і як часто має проходити ці досить стомлюючі процедури у Житомирській області

 

Закон про техогляд

 

У Житомирській області всі громадські відносини між учасниками дорожнього руху, їх права та обов’язки визначаються Законом України «Про дорожній рух». Закон ухвалено у 1993, але з того часу неодноразово редагувався. У редакції 2011 року у ньому скасовувався обов’язковий щорічний техогляд для авто та мототранспорту, які не експлуатувалися з метою отримання вигоди.

 

З того часу у Житомирській області виросло ціле покоління автолюбителів, які не стикалися з техоглядом. Сьогодні все частіше говорять про повернення обов’язкового техогляду для всіх видів транспорту в Україні. На сьогоднішній день актуальною є ст.35 Закону України «Про дорожній рух», яка регламентує питання проходження техогляду, у тому числі й для автомобілістів Житомирській області.

 

Для кого техогляд обов’язковий

 

Незалежно від форми власності, у Житомирській області техогляд мають проходити такі види транспорту:

 • Легкові автомобілі та причепи до них, що використовуються для перевезення пасажирів та вантажів, з метою отримання прибутку старше 2 років – техогляд 1 раз на 2 роки.
 • Вантажні автомобілі вантажопідйомністю до 3,5 тон та причепи до них, при експлуатації понад 2 роки – техогляд 1 раз на 2 роки.
 • Вантажні автомобілі вантажопідйомністю понад 3,5 тони та причепи до них проходять щорічний техогляд, незалежно від терміну експлуатації.
 • Легкові автомобілі, що працюють у таксі незалежно від терміну експлуатації – техогляд 1 раз на рік.
 • Автобуси та транспортні засоби, що спеціалізуються на перевезенні небезпечних вантажів, повинні проходити техогляд двічі на рік, незалежно від експлуатації.

Хто не повинен проходити техогляд

Від проходження технічного огляду автомобіля у Житомирській області звільнено наступні види ТЗ:

 • Легкові автомобілі, мотоцикли та інша мототехніка, причепи та напівпричепи до легкових автомобілів незалежно від типів, моделей та марок, незалежно від терміну експлуатації та форми власності, якщо вони не використовуються з метою отримання прибутку.
 • Легкові автомобілі, що використовуються у комерційних вантажопасажирських перевезеннях, незалежно від форми власності, якщо термін експлуатації не перевищує 2 років.
 • Вантажні автомобілі та причепи до них, з вантажопідйомністю до 3,5 тони, також не залежать від форми власності та терміном експлуатації до 2 років.
 • Трактори, комбайни та інші сільськогосподарські машини для агропромислового комплексу.

Процедура проходження техогляду автомобіля

Зібравшись пройти обов’язковий техогляд у Житомирській області, необхідно:

 • Підготувати необхідний пакет документів.
 • Привести перед техоглядом до належного стану автомобіль.
 • Вибрати надійного виконавця, здатного провести техогляд швидко та якісно, ​​що має в своєму розпорядженні достатню кількість випробувальних лабораторій у Житомирській області та записатися на діагностику.

Документи, необхідні для проведення техогляду

Паспорт громадянина України. Проживання у Житомирській області при цьому не є обов’язковим. Для юр осіб – довіреність, яка дає право проходження техогляду. Для договору знадобиться свідоцтво платника податків та копія свідоцтва про реєстрацію.

На автомобіль пред’являють реєстраційні документи на право використання ТЗ. Реєстрація у Житомирській області не є обов’язковою. Для транспортних засобів, обладнаних спеціальними світловими або звуковими сигналами, перед техоглядом потрібно надати дозвіл на їх встановлення та використання.

Вимоги до автомобіля

Оскільки фахівцями випробувальної лабораторії проводиться ідентифікація КТС (звіряння номерних знаків, VIN-коду, марки, моделі та типу кузова), автомобіль повинен прийти на техогляд чистим, щоб це не вплинуло на результат випробувань.

ТЗ має бути заправлено усіма необхідними експлуатаційними рідинами.

Вибір підрядника

Пройти обов’язковий техогляд у Житомирській області ви можете у найближчій випробувальній лабораторії ОТК-сервіс. ОТК-сервіс – перша національна мережа випробувальних лабораторій, що має 250 лабораторій по всій Україні. У тому числі, 6 лабораторій у Житомирі та Житомирській області.

Сертифікація ТЗ у Житомирі та Житомирській області

Відповідно до закону України, сертифікації підлягають усі колісні транспортні засоби як нові, так і ті, що були в експлуатації, у тому числі які ввезені з-за кордону та підлягають першій державній реєстрації в Україні.

Сертифікація автомобіля – це перевірка ТЗ на відповідність вимогам та стандартам України. Вона здійснюється однією з лабораторій, що має у Житомирській області ліцензію на проведення таких робіт. Головна мета сертифікації в тому, щоб переконатися, що ТЗ відповідає нормам і може безпечно пересуватися в Україні.

Крім того, перевіряється рівень екологічних норм – Євро 2 – Євро 5, залежно від категорії та року випуску ТЗ.

Сертифікація в Житомирській області є обов’язковою при постановці на облік будь-якого автомобіля при зміні власника, переобладнанні автомобіля, причепа або автобуса. У тому числі після встановлення ГБО. Сертифікат відповідності є обов’язковим для видачі техпаспорту та номерних знаків.

Процес сертифікації автомобіля

Процедура сертифікації авто в Житомирській області відбувається наступним чином:

 1. Власник ТЗ заповнює форму для проведення сертифікації.
 2. Власник надає організації, яка надає йому цю послугу, пакет документів на КТС.
 3. Заявка розглядається виконавцем і призначається час для проведення огляду.
 4. У лабораторії проводяться всі необхідні випробування залежно від різновиду ТЗ.
 5. Аналіз отриманих результатів спеціалістом із сертифікації.
 6. У разі успішного проходження тестів, власнику видається сертифікат відповідності за стандартами ІSO: 17025:2019.

Де пройти сертифікацію та обов’язковий техогляд автомобіля у Житомирській області

У Житомирі та Житомирській області сертифікацію та техогляд можна пройти у ОТК-сервісі – першої національної мережі випробувальних лабораторій.

– Проводимо обов’язковий техогляд (ОТК) або сертифікацію всіх категорій колісного транспорту.

– Сертифікуємо всі види транспорту, завезеного в Україну, а також переобладнані автомобілі, у тому числі після встановлення ГБО.

– Видаємо МСТО (Міжнародний Сертифікат Технічного Огляду).

Вам не доведеться важко шукати нас і довго добиратися, ми завжди поруч. Вибирайте зручну адресу та замовляйте послугу вже зараз.

 • Житомирська область, Попільня, вул. Героїв Майдану, 4
 • Житомирська область, Бердичів, вул. Козацька, 74
 • Житомирська обл., Овруч, вул. Героїв Майдану, 1/А
 • Житомирська обл., Коростень, вул. Білокоровицьке шосе, 2/А
 • Житомирська область, Житомир, вул. Тараса Бульби-Боровця, 33
 • Житомирська область, Новоград-Волинський, вул. Герцена, 46

Для вашої зручності та економії часу ви можете записатися онлайн на проходження техогляду або сертифікацію у Житомирській області на нашому сайті: https://otk.in.ua.

  Приєднуйтесь

  Будьте в курсі останніх акцій та новин