“ОТК-Сервіс” працює під час війни. 5 % з кожного оформленого протоколу ми перераховуємо на потреби ЗСУ. Разом до перемоги! Список працюючих ВЛ

218 Лабораторий
Замовити послугу
Задати питання
Залишити відгук

Вінницька

Виберіть послугу яка Вас цікавить

Випробувальна лабораторія 01730

Вінницька обл., с. Лука-Мелешківська, вул. Кільцева, 3

Випробувальна лабораторія 01237

Вінницька обл, Вінниця, вул. Ботанічна, 13

Випробувальна лабораторія 01188

Вінницька обл., Барського р-ну , с. Бар, вул. Привокзальна, 19

Де швидко та зручно пройти техогляд у Вінницькій області в 2022 році. Проведення сертифікація транспортних засобів в місті Вінниця.

Сьогодні багато автовласників у Вінницькій області турбуються питанням проходження обов’язкового техогляду автотранспорту та сертифікації транспортних засобів. Хто, коли та наскільки часто мають проходити автовласники обов’язковий технічний огляд у Вінницькій області.

Закон, про проходження техогляду.

У Вінницькій області так як і на території України всі громадські відносини учасників дорожнього руху, їх права та обов’язки вказані в Законі України «Про дорожній рух». Закон підписано у 93 році, проте відтоді в закон було внесено багато поправок. В останній версії 2011 року було скасовано обов’язковий щорічний техогляд для автомобілів та інших видів транспорту, які не використовувалися в комерційних цілях.

Відтоді у Вінницькій області значно збільшилась кількість автовласників та транспорту, які чули лише зі слів знайомих про такий процес, як обов’язковий технічний огляд. З початку 2022 р. активно обговорюється запровадження обов’язкового техогляду для всіх категорій автотранспорту в Україні в тому числі транспорту, який не використовується в комерційних цілях, відповідний закон вже знаходиться у Верховній раді України та чекає на відповідні поправки.

Закон має набути чинності вже у вересні 2022 року. Наразі діє ст. 35 Закону України «Про дорожній рух», в якому чітко розписано та регламентовано етапи проходження техогляду та вимоги до транспорту, для успішного проходження обов’язкового техогляду, у тому числі й для автомобілістів Вінницької області.

Який транспорт обов’язково повинен проходити техогляд.

Незалежно від форми власності, на території України в тому числі у Вінницькій області техогляд повинен проходити такий транспорт:

 • Легковий транспорт та причепи до нього який перевозить пасажирів та вантажі, з цілью одержання доходу старше 2 років – техогляд 1 раз на 2 роки.
 • Вантажний транспорт і причепи до нього підйомністю вантажу до 3,5, що експлуатуються більше 2 років – огляд, що два роки.
 • Вантажний транспорт підйомністю понад 3,5 тонни й причепи до них перевіряються щорічно, незалежно від періоду служби.
 • Легковий транспорт, що використовуються для роботи в таксі незалежно від терміну експлуатації – техогляд 1 раз на рік.
 • Автобуси та транспортні засоби, що використовуються для перевезення вибухонебезпечних та токсичних вантажів, повинні проходити обов’язковий техогляд два рази в рік, незалежно від періоду використання.

Які види транспорту не повинні проходити техогляд.

Від проходження обов’язкового технічного огляду автотранспорту у Вінницькій області звільнені такі види транспортних засобів:

 • Легковий транспорт, мотоцикли та інші категорії транспорту, причепи та напівпричепи до легкових автомобілів незалежно від категорії, типу, моделі та марки, незалежно від терміну використання для перевезення та форми власності, якщо вони не використовуються для отримання доходу.
 • Легковий транспорт, який використовуються у комерційних вантажно-пасажирських перевезеннях, будь-якої форми власності, у випадку якщо термін експлуатації не більше 2 років.
 • Вантажний транспорт та причепи до нього з вантажною підйомністю до 3,5 тон, всіх форм власності та терміном експлуатації до 2 років.
 • Трактори, комбайни та інша сільськогосподарська техніка для агропромислового комплексу.

Етапи проходження проходження техогляду.

Зібравшись пройти обов’язковий техогляд автомобіля у Вінницькій області, необхідно:
1. Підготувати необхідний пакет документів.
2. Привести автомобіль перед техоглядом у відповідний стан.
3. Обрати акредитованого виконавця, хто зможе провести техогляд авто швидко та якісно, та має у своїй мережі достатню кількість випробувальних лабораторій у Вінницькій області та записатися на діагностику.

Документи, необхідні для проведення техогляду.

● Документ, що підтверджує особу, це може бути паспорт або інші документи які засвідчують особу. Реєстрація у Вінницькій області для цього не є обов’язковою. Юридичним лицям потрібна буде довіреність на особу, яка надає право проходження техогляду. Для оформлення договору потрібне свідоцтво платника податку та копія свідоцтва реєстрації юридичної особи.
● На транспортний засіб пред’являють реєстраційні документи або документи на право використання транспортного засобу. Реєстрація у Вінницькій області не є обов’язковою. Для транспорту, в якому встановлено спеціальні світлові або звукові сигнали чи інше обладнання не передбачене техпаспортом, перед проходженням техогляду потрібно надати дозвіл на їх встановлення та використання.

Вимоги для автотранспорту

 • Працівниками випробувальної лабораторії проводиться ідентифікація КТЗ (порівняння номерних знаків, VIN-коду, марки, моделі й типу кузова), автомобіль повинен приїхати на техогляд чистим, щоб це не вплинуло на результат випробувань.
 • Транспортний засіб повинен бути заправлено усіма експлуатаційними рідинами, зі справними гальмами та достатньої висотою протектора шин.

Вибір виконавця та лабораторії

Пройти обов’язковий техогляд у Вінницькій області ви можете у найближчій випробувальній лабораторії мережі ОТК-СЕРВІС. ОТК-СЕРВІС – єдина мережа випробувальних лабораторій, яка має понад 200 працюючих лабораторій по всій Україні. У тому числі, лабораторій у Вінниці та Вінницькій області.

Сертифікація автомобіля у Вінниці та Вінницькій області

Згідно закону України, сертифікації підлягають усі колісні транспортні засоби як нові, так і ті, що експлуатувались, а також ті, що були ввезені на територію України з-за кордону і транспортні засоби, що проходять першу державну реєстрацію в Україні.

Сертифікація автомобіля – це перевірка транспортного засобу на відповідність вимогам та стандартам законодавства України. Вона проводиться акредитованими лабораторіями, що мають у Вінницькій області дозвіл на проведення таких робіт. Головна ціль сертифікації полягає в тому, щоб впевнитись, що ТЗ відповідає стандартам та може безпечно використовуватись власником та наражати на небезпеку всіх учасників дорожнього руху в Україні.

Крім того, перевіряється рівень СO2 відповідно до норм – Євро 2 та Євро 5, відповідно до категорії та року виготовлення ТЗ.
Сертифікація у Вінницькій області є обов’язковою при оформленні авто, постановки на облік автомобіля при зміні власника, переобладнанні автомобіля, причепа, автобуса. Особливо після встановлення ГБО. Сертифікат відповідності є обов’язковим документом для оформлення техпаспорту та видачі номерних знаків.

Процедура сертифікації автомобіля

Процедура сертифікації автотранспорту у Вінницькій області проходить наступним шляхом:

 • Власником ТЗ заповнюється документи для проходження сертифікації.
 • Установі, яка проводить дану послугу, надається пакет документів на КТЗ.
 • Заявка розглядається співробітником та назначається час для проходження випробувань.
 • В лабораторії проводять всі потрібні тестування відповідно до різновиду вашого ТЗ.
 • Вивчення отриманих результатів спеціалістом по сертифікації.
 • У випадку успішного проведення тестів, власнику видається сертифікат відповідності стандарту ISO: 17025:2019.

Де пройти сертифікацію й обов’язковий техогляд автомобіля у Вінницькій області

У Вінниці та Вінницькій області сертифікацію й обов’язковий технічний огляд можна пройти у випробувальній лабораторії мережі ОТК-СЕРВІС.

Проводимо випробування для протоколів обов’язкового техогляду (ОТК) та сертифікацію всіх категорій колісного транспорту.
– Проводимо сертифікацію всіх видів транспорту ввезеного в Україну, а також переобладнаних автомобілів, у тому числі після встановлення ГБО.
– Оформляємо МСТО (Міжнародний Сертифікат Технічного Огляду).
Вам не прийдеться далеко їхати, ми завжди поруч. Обирайте найближчу адресу та реєструйтесь на потрібну вам послугу.

● м. Вінниця, вул. Ботанічна, 13
● м.Вінниця, вул.Чехова, 31
● Вінницька область., Тиврівський р-н., м. Гнівань, вул. Соборна, 98
● Вінницька область., Барський р-н, с.Бар, вул. Привокзальна, 19

Для вашого комфорту та економії часу ви можете записатися вже зараз на проходження техогляду або сертифікації у Вінницькій області на нашому сайті: https://otk.in.ua.

  Приєднуйтесь

  Будьте в курсі останніх акцій та новин