“ОТК-Сервіс” працює під час війни. 5 % з кожного оформленого протоколу ми перераховуємо на потреби ЗСУ. Разом до перемоги! Список працюючих ВЛ

218 Лабораторий
Замовити послугу
Задати питання
Залишити відгук

Харківська

Виберіть послугу яка Вас цікавить

Випробувальна лабораторія 01456 ( тимчасово не працює)

01456
Харківська обл, Мерефа, вул. Прохолодна, 1

Випробувальна лабораторія 01450 (тимчасово не працює)

Харківська обл, Харків, вул. Чуваська, 8

Випробувальна лабораторія 01349 (тимчасово не працює)

Харківська обл, Харків, вул. Букова, 40

Випробувальна лабораторія 01010

Харківська обл, Дергачі, вул. Залізнична, 31

Випробувальна лабораторія 00814

Харківська обл, Харків, вул. Велозаводська, 3

Випробувальна лабораторія 00815 (тимчасово не працює)

Харківська обл, Харків, вул. Біологічна, 4/Б

Де можна пройти техогляд у Харківській області у 2021 році. Сертифікація ТЗ у м.Харків

Наразі багатьох автолюбителів у Харківській області хвилюють питання проходження техогляду авто та сертифікації ТЗ. Хто, коли і як часто має проходити ці досить стомлюючі процедури у Харківській області.

Закон про техогляд

У Харківській області всі суспільні відносини між учасниками дорожнього руху, їх права та обов’язки визначаються Законом України «Про дорожній рух». Закон ухвалено у 1993, але з того часу неодноразово редагувався. У редакції 2011 року у ньому скасовувався обов’язковий щорічний техогляд для авто та мототранспорту, які не експлуатувалися з метою отримання вигоди.

З того часу Харківській області виросло ціле покоління автолюбителів, які знають лише з чуток про таке явище як техогляд. У наші дні все частіше мусуються чутки про повернення обов’язкового техогляду для всіх видів транспорту в Україні. Наразі актуальною є ст.35 Закону України «Про дорожній рух», яка чітко регламентує питання проходження техогляду, у тому числі й для автомобілістів Харківській області.

Для кого техогляд обов’язковий

Незалежно від форми власності, у Харківській області техогляд мають проходити такі види транспорту:

 • Легкові автомобілі та причепи до них, що використовуються для перевезення пасажирів та вантажів, з метою отримання прибутку старше 2 років – техогляд 1 раз на 2 роки.
 • Вантажні автомобілі вантажопідйомністю до 3,5 тон та причепи до них, при експлуатації понад 2 роки – техогляд 1 раз на 2 роки.
 • Вантажні автомобілі вантажопідйомністю понад 3,5 тони та причепи до них проходять щорічний техогляд, незалежно від терміну експлуатації.
 • Легкові автомобілі, що працюють у таксі незалежно від терміну експлуатації – техогляд 1 раз на рік.
 • Автобуси та транспортні засоби, що спеціалізуються на перевезенні небезпечних вантажів, повинні проходити техогляд двічі на рік, незалежно від експлуатації.

Хто не повинен проходити техогляд

Від проходження технічного огляду автомобіля в Харківській області звільнено такі види ТЗ:

 • Легкові автомобілі, мотоцикли та інша мототехника, причепи та напівпричепи до легкових автомобілів незалежно від типів, моделей та марок, незалежно від терміну експлуатації та форми власності, якщо вони не використовуються з метою отримання прибутку.
 • Легкові автомобілі, що використовуються у комерційних вантажопасажирських перевезеннях, незалежно від форми власності, якщо термін експлуатації не перевищує 2 років.
 • Вантажні автомобілі та причепи до них з вантажопідйомністю до 3,5 тон також не залежать від форми власності та терміном експлуатації до 2 років.
 • Трактори, комбайни та інші сільгоспмашини для агропромислового комплексу.

Процедура проходження техогляду

Зібравшись пройти обов’язковий техогляд автомобіля у Харківській області, необхідно:

 1. Підготувати потрібний пакет документів.
 2. Привести перед техоглядом у належний стан автомобіль.
 3. Вибрати надійного виконавця, хто зможе провести техогляд авто швидко та якісно, ​​має у своєму розпорядженні достатню кількість випробувальних лабораторій у Харківській області та записатися на діагностику.

Документи, необхідні для проведення техогляду

 • Паспорт громадянина України або будь-який інший документ, що засвідчує особу. Проживання у Харківській області при цьому не є обов’язковим. Юр особам знадобиться довіреність на людину, яка дає право на проходження техогляду. Для договору знадобиться свідоцтво платника податків та копія свідоцтва про реєстрацію.
 • На автомобіль пред’являють реєстраційні документи на право використання ТЗ. Реєстрація у Харківській області не є обов’язковою. Для транспортних засобів, обладнаних спеціальними світловими або звуковими сигналами, перед техоглядом потрібно надати дозвіл на їх встановлення та використання.

Вимоги до автомобіля

 • Оскільки спеціалістами випробувальної лабораторії проводиться ідентифікація КТС (звіряння номерних знаків, VIN-коду, марки, моделі та типу кузова), автомобіль повинен прийти на техогляд чистим, щоб це не вплинуло на результат випробувань.
 • ТЗ має бути заправлено всіма необхідними експлуатаційними рідинами.

Вибір підрядника

Пройти обов’язковий техогляд у Харківській області ви можете у найближчій випробувальній лабораторії ОТК-сервіс. ОТК-сервіс – перша національна мережа випробувальних лабораторій, що має 250 лабораторій по всій Україні. У тому числі, 7 лабораторій у Харкові та Харківській області.

Сертифікація автомобіля у Харкові та Харківській області

Відповідно до закону України, сертифікації підлягають усі колісні транспортні засоби як нові, так і ті, що були в експлуатації, у тому числі які ввезені з-за кордону та підлягають першій державній реєстрації в Україні.

Сертифікація автомобіля – це перевірка ТЗ на відповідність вимогам та стандартам законодавства України. Вона здійснюється однією із спеціальних лабораторій, що має у Харківській області ліцензію на проведення таких робіт. Головна мета сертифікації в тому, щоб переконатися, що ТЗ відповідає нормам і може безпечно пересуватися дорогами України.

Крім того, перевіряється рівень екологічних норм – Євро 2 – Євро 5, залежно від категорії та року випуску ТЗ.

Сертифікація в Харківській області є обов’язковою при постановці на облік будь-якого автомобіля при зміні власника, переобладнанні автомобіля, причепа або автобуса. У тому числі після встановлення ГБО. Сертифікат відповідності є обов’язковим для видачі техпаспорту та номерних знаків.

Процес сертифікації автомобіля

Процедура сертифікації авто в Харківській області відбувається в наступному порядку:

 • Власник ТЗ заповнює форму для проведення сертифікації.
 • Власник надає організації, яка надає йому цю послугу, пакет документів на КТЗ.
 • Заявка розглядається відповідальним співробітником та призначається час для огляду.
 • У лабораторії проводяться всі необхідні випробування залежно від різновиду ТЗ.
 • Аналіз отриманих результатів спеціалістом із сертифікації.
 • У разі успішного проходження тестів, власнику видається сертифікат відповідності за стандартами ISO: 17025:2019.

Де пройти сертифікацію та обов’язковий техогляд автомобіля в Харківській області

У Харкові та Харківській області сертифікацію та техогляд можна пройти у ОТК-сервісі – першої національної мережі випробувальних лабораторій.

– Проводимо обов’язковий техогляд (ОТК) або сертифікацію всіх категорій колісного транспорту.

– Сертифікуємо всі види транспорту, завезеного в Україну, а також переобладнані автомобілі, у тому числі після встановлення ГБО.

– Видаємо МСТО (Міжнародний Сертифікат Технічного Огляду).

Вам не доведеться важко шукати нас і довго добиратися, ми завжди поруч. Вибирайте зручну адресу та замовляйте послугу вже зараз.

 • Харківська область, Мерефа, вул. Прохолодна, 1
 • Харківська область, Харків, вул. Чуваська, 8
 • Харківська область, Харків, вул. Букова, 40
 • Харківська область, Дергачі, вул. Залізнична, 31
 • Харківська область, Харків, вул. Велозаводська, 3
 • Харківська область, Харків, вул. Біологічна, 4/Б
 • Харківська область, Пісочин, майдан Ю. Кононенка, б. 4

Для вашої зручності та економії часу ви можете записатися онлайн на проходження техогляду або сертифікацію у Харківській області на нашому сайті: https://otk.in.ua.

  Приєднуйтесь

  Будьте в курсі останніх акцій та новин