“ОТК-Сервіс” працює під час війни. 5 % з кожного оформленого протоколу ми перераховуємо на потреби ЗСУ. Разом до перемоги! Список працюючих ВЛ

218 Лабораторий
Замовити послугу
ГоловнаБезпека рухуЕкологія та якість автопарку в Україні
Задати питання
Залишити відгук

Екологія та якість автопарку в Україні

Якість автопарку в Україні

Станом на 1 вересня 2020 року середній вік всіх зареєстрованих в Україні легкових автомобілів склав близько 14 років. (Дані асоціації «Укравтопром»).
За даними ж Федерації автопрому України середній вік парку легкових автомобілів складає 22,4 року – це на 0,4 року більше, ніж в минулому році. Так сталося не тільки через старіння внутрішнього автопарку, а й з-за ввезення в Україну переважно старих автомобілів – частка імпорту легкових старше 8 років становить 56% (ще рік тому цей показник був на рівні 7%).

В останні роки спостерігається постійна тенденція зростання кількості транспортних засобів на дорогах України, що в свою чергу впливає на питомі показники, кількості та тяжкості ДТП, а також на стан навколишнього середовища.

За оціночними даними, у 2018 році на тисячу українців припадало понад 200 автомобілів.

Станом на 2018 рік середній вік автомобіля у володінні українців склав понад 19 років, що не може не впливати на безпеку дорожнього руху, безпеку експлуатації автомобілів та на стан навколишнього середовища. За результатами аналізу структури автопарку за роками випуску, варто зазначити, що найбільш масовими авто в Україні є автомобілі 2008 року випуску.

Основну масу викидів шкідливих речовин автотранспортом складають діоксиди азоту, оксиди вуглецю, сірководню. Для здоров’я населення загрозою є канцерогенні речовини (бензол, свинець та інші) та небезпечні органічні речовини (формальдегід, акролеін, толуол, ксилоли).

За даними мережі спостережень Національної гідрометслужби України, середні концентрації шкідливих речовин в містах, де проводились спостереження, перевищували середньодобові гранично допустимі концентрації (ГДКс.д.) з формальдегіду – в 2,3 раза, з діоксиду азоту – в 1,5 раза. Вміст фенолу був на рівні 1,0 ГДКс.д. За середніми концентраціями перевищення ГДКс.д. зафіксовано з формальдегіду у 24 містах, діоксиду азоту – у 21, завислих речовин – у 9, оксиду вуглецю – у 5, фенолу – у 4, оксиду азоту і фтористого водню – у 2, аміаку та сажі – в одному місті.

    Записатись на послугу

    Для запису на ТО, необхідно заповнити форму зворотного зв'язку. Після чого ми з Вами обов'язково зв'яжемося

      Приєднуйтесь

      Будьте в курсі останніх акцій та новин