Техогляд легкового автомобіля

Illustration

ОПИС ПОСЛУГИ

МВС України доручило вирішення такого завдання акредитованим центрам перевірки. 
Дозвіл на проведення ОТК отримали випробувальні лабораторії, які пройшли акредитацію НААУ згідно ДСТУ ISO/IEC 17025:2017 та отримали атестат про акредитацію.
Повний перелік вимог ви можете дізнатися у нашого менеджера або на сайті у розділі Вимоги до авто. Менеджер також повідомить вам скільки коштує техогляд конкретної моделі машини. 
Обов’язковий технічний контроль транспортного засобу проводиться після здійснення його зовнішнього огляду з метою ідентифікації транспортного засобу, звірки ідентифікаційних номерів та номерних знаків транспортного засобу з даними реєстраційних документів, встановлення комплектності.У разі невідповідності ідентифікаційних номерів та (або) номерних знаків даним реєстраційних документів транспортного засобу обов’язковий технічний контроль не проводиться.
Для проведення обов’язкового технічного контролю приймається повністю укомплектований, заправлений експлуатаційними рідинами (згідно з експлуатаційною документацією виробника) транспортний засіб за відсутності нашарувань бруду, що може вплинути на результати перевірки його технічного стану.
Технічні норми, необхідні для перевірки технічного стану ТЗ, визначають відповідно до категорії, типу ТЗ.
У разі позитивного результату після проведення обов’язкового технічного контролю транспортного засобу замовникові видається протокол перевірки технічного стану.
У разі негативного результату або невідповідності даних у свідоцтві про реєстрацію транспортного засобу даним ідентифікації транспортного засобу складається акт невідповідності технічного стану транспортного засобу.
ВИМОГИ (до перевірки конструкції та технічного стану колісного транспортного засобу):1. Загальні характеристики технічного стану ТЗ та його складників2. Пневматичні шини3. Колеса4. Скло5. Дзеркала, інші засоби заднього огляду6. Склоочисник та склоомивач7. Зовнішні світлові прилади8. Двигун та його системи9. Чинники, характеристики негативного впливу на навколишнє природне середовище10. Гальмові системи11. Система керування12. Рама, кузов, інші опорні елементи13. Пасажирський кузов, кабіна14. Силова передача і її механізми управління15. Мости, осі16. Прилади17. Устатковання18. Додаткові перевірки транспортних засобів - таксі категорії М1
ДОКУМЕНТИ
Для проведення обов’язкового технічного контролю транспортного засобу замовник подає виконавцю особисто або через уповноважену особу:• паспорт або інший документ, що посвідчує особу (у разі подання документів уповноваженою особою така особа, крім документа, що зазначений в цьому абзаці, пред’являє виконавцю документ, що підтверджує її повноваження);• свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу.