Техогляд вантажних автомобілів

Де пройти техогляд вантажного автомобіля?

Обов'язковий техконтроль (ОТК) для грузових автомобілів - вся інформація про процедуру станом на 2018 рік. Ми пропонуємо пройти ліцензований техогляд грузових автомобілів в нашій мережі по всій Україні.

Обов'язковий технічний контроль (ОТК)
Перевірка придатності вантажних транспортних засобів до експлуатації залишалася обов'язковою ще з 2011. Не дивлячись на те, що техогляд приватних автомобілів зробили необов’язковим. Техконтроль необхідно регулярно проходити власникам вантажівок і тягачів (N1, N2, N3), а також пасажирських автобусів і деяких інших категорій ТЗ.


Дотримання технічних норм особливо важливо, коли мова йде про транспорт міжнародної категорії. Згідно з оновленою системою перевірки придатності автомобілів до експлуатації, питаннями техконтролю в Україні займаються приватні комерційні організації. 
Вони видають акт про проходження діагностики та міжнародний сертифікат відповідності.
Власник може пройти ОТК в будь-якому акредитованому центрі, в незалежності від місця реєстрації транспортного засобу. Ліцензію на проведення техогляду вантажних авто отримують тільки ті вимірювальні лабораторії, технічна база яких відповідає вимогам НААУ.

По всій Україні свою допомогу з вирішенням цього питання пропонує ОТК- Сервіс. 

В наших партнерів у розпорядженні є сучасне діагностичне обладнання та команда висококваліфікованих фахівців.

ОТК включає аналіз ефективність роботи рульової і гальмівної системи, освітлювальних приборів, що сигналізують, склоочисних та інших приладів. Завдяки досвіду лаборантів партнерів “ОТК-Сервіс” процедура техогляду вантажного автомобіля в нашій майстерні триває не більше 30 хвилин. 

Ми також надаємо послугу вимірювання за прийнятними цінами послуги перевірки рівня вмісту в відпрацьованих газах СО, СО2, НС, О2 і коефіцієнта поглинання вихлопних газів дизельного двигуна (димність). 
Для цього у нас є високоточні димоміри і чотирьохкомпонентні газоаналізатори.

Зв'яжіться з нашим менеджером, щоб дізнатися скільки коштує техогляд вантажного автомобіля в Вашому місті. 

Ми підтримуємо лояльну цінову політику і високі стандарти якості послуг.