Техогляд вантажних автомобілів

Illustration

ОПИС ПОСЛУГИ

Перевірка придатності вантажних транспортних засобів до експлуатації залишалася обов'язковою ще з 2011. Не дивлячись на те, що техогляд приватних автомобілів зробили необов’язковим. Техконтроль необхідно регулярно проходити власникам легкових автомобілів, що використовуються для перевезення пасажирів або вантажів з метою отримання прибутку, вантажні автомобілі незалежно від форми власності вантажністю до 3,5 тонни, причепи до них — зі строком експлуатації до двох років.
У разі позитивного результату після проведення обов’язкового технічного контролю транспортного засобу замовникові видається протокол перевірки технічного стану.
У разі негативного результату або невідповідності даних у свідоцтві про реєстрацію транспортного засобу даним ідентифікації транспортного засобу складається акт невідповідності технічного стану транспортного засобу
Власник може пройти ОТК в будь-якій випробувальній лабораторії згідно ДСТУ ISO/IEC 17025:2017, в незалежності від місця реєстрації транспортного засобу. Дозвіл на проведення техогляду вантажних авто отримують тільки ті вимірювальні лабораторії, які пройшли акредитацію НААУ згідно ДСТУ ISO/IEC 17025:2017 та отримали атестат про акредитацію, а Головний сервісний центр МВС вніс інформацію про лабораторію до реєстру суб’єктів проведення обов’язкового технічного контролю транспортних засобів.
По всій Україні свою допомогу з розв'язання цього питання пропонує ОТК- Сервіс. У наших партнерів у розпорядженні є сучасне діагностичне обладнання та команда висококваліфікованих фахівців.
Повний перелік вимог ви можете дізнатися у нашого менеджера або на сайті у розділі Вимоги до авто. Менеджер також повідомить вам скільки коштує техогляд конкретної моделі машини. Наші ціни цілком прийнятні для власників транспорту. 
Завдяки досвіду лаборантів “ОТК-Сервіс” процедура техогляду вантажного автомобіля в наших випробувальних лабораторіях триває не більше 20-30 хвилин. 
ВИМОГИ (до перевірки конструкції та технічного стану колісного транспортного засобу):1. Загальні характеристики технічного стану ТЗ та його складників2. Пневматичні шини3. Колеса4. Захисні пристрої5. Скло6. Дзеркала, інші засоби заднього огляду7. Склоочисник та склозмивач8. Зовнішні світлові прилади9. Двигун та його системи10. Чинники, характеристики негативного впливу на навколишнє природне середовище11. Гальмові системи12. Система керування13. Рама, кузов, інші опорні елементи14. Сідельно-зчіпний пристрій, шворінь напівпричепа15. Передній, задній буксирувальні пристрої16. Вантажна платформа, вантажний кузов17. Запасне пневматичне колесо18. Силова передача і її механізми управління19. Мости, осі20. Засоби фіксації, утримання зчіпних пристроїв у разі їх аварійного роз'єднання21. Прилади22. Устатковання23. Додаткові перевірки великогабаритного, великовагового транспортного засобу24. Додаткові перевірки ТЗ категорій FL, OX, AT, EX/II, EX/III, які призначено або пристосовано для перевезення небезпечних вантажів25. Додаткові перевірки ТЗ, які призначено для перевезення швидкопсувних харчових продуктів
ДОКУМЕНТИ
Для проведення обов’язкового технічного контролю транспортного засобу замовник подає виконавцю особисто або через уповноважену особу:• паспорт або інший документ, що посвідчує особу (у разі подання документів уповноваженою особою така особа, крім документа, що зазначений в цьому абзаці, пред’являє виконавцю документ, що підтверджує її повноваження);• свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу.