Техогляд вантажних автомобілів

Illustration

Проходити обов'язковий техогляд вантажним автомобілям необхідно з 2011 року.ОТК проходять всі категорії вантажних автомобілів незалежно від форми власності та вантажності. Вантажні автомобілі від 3,5 тони проходять обов'язковий техконтроль 1 раз на рік.

"ОТК-Сервіс" пропонує власникам вантажних автомобілів допомогу в проходженні техогляду, незалежно від їх вантажності.У кожному пункту проходження техогляду працюють кваліфіковані спеціалісти з великим досвідом роботи,які проведуть обов’язковий техконтроль швидко та якісно.Наші випробувальні лабораторії атестовані Національним агентством з акредитації Українита відповідають стандартам ISO 17025.Наші клієнти можуть розраховувати на оперативність та професіоналізмнаших співробітників та на вигідні ціни. До того ж, прокол проходження техогляду — обов'язкова умова страхування транспортного засобу.Згідно із законами України, його відсутність є правопорушенням.

ВИМОГИ (до перевірки конструкції та технічного стану колісного транспортного засобу):Повний перелік - у розділі "Вимоги до авто"

1. Загальні характеристики технічного стану транспортного засобу та його складників2. Пневматичні шини3. Колеса4. Захисні пристрої5. Скло6. Дзеркала, інші засоби заднього огляду7. Склоочисник та склозмивач8. Зовнішні світлові прилади9. Двигун та його системи10. Чинники, характеристики негативного впливу на навколишнє природне середовище11. Гальмові системи12. Система керування13. Рама, кузов, інші опорні елементи14. Сідельно-зчіпний пристрій, шворінь напівпричепа15. Передній, задній буксирувальні пристрої16. Вантажна платформа, вантажний кузов17. Запасне пневматичне колесо18. Силова передача і її механізми управління19. Мости, осі20. Засоби фіксації, утримання зчіпних пристроїв у разі їх аварійного роз'єднання21. Прилади22. Устатковання23. Додаткові перевірки великогабаритного, великовагового транспортного засобу24. Додаткові перевірки вантажних автомобілей категорій FL, OX, AT, EX/II, EX/III, які призначено або пристосовано для перевезення небезпечних вантажів25. Додаткові перевірки вантажних автомобілів, які призначено для перевезення швидкопсувних харчових продуктів.

ДОКУМЕНТИДля проведення обов’язкового технічного контролю транспортного засобу замовник подає виконавцюособисто або через уповноважену особу:• паспорт або інший документ, що засвідчує особу (у разі подання документів уповноваженою особою така особа,крім вище зазначеного документа, подає виконавцю документ, що підтверджує її повноваження);• свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу.