Техогляд причепів

Illustration

Причепи до вантажних та легкових автомобілів проходять обов'язковий техогляд або один раз на два роки, або один раз на рік.Причепи до 3,5 тон проходять обов'язковий техконтроль 1 раз на два роки.Причепи від 3,5 тони проходять обов'язковий техконтроль 1 раз на рік.

"ОТК-Сервіс" пропонує власникам вантажних автомобілів та причепів допомогу в проходженні техогляду, незалежно від їх вантажності.У кожному пункту проходження техогляду працюють кваліфіковані спеціалісти з великим досвідом роботи, які проведуть обов’язковий техконтроль швидко та якісно. Наші випробувальні лабораторії атестовані Національним агентством з акредитації Українита відповідають стандартам ISO 17025.Наші клієнти можуть розраховувати на оперативність та професіоналізм наших співробітників та на вигідні ціни. До того ж, прокол проходження техогляду — обов'язкова умова страхування транспортного засобу. Згідно із законами України, його відсутність є правопорушенням.

ВИМОГИ (до перевірки конструкції та технічного стану колісного транспортного засобу):Повний перелік - у розділі "Вимоги до авто"

1. Загальні характеристики технічного стану причепу та його складників2. Пневматичні шини3. Колеса4. Захисні пристрої5. Зовнішні світлові прилади6. Гальмові системи7. Рама, кузов, інші опорні елементи8. Сідельно-зчіпний пристрій, шворінь напівпричепа9. Передній, задній буксирувальні пристрої10. Вантажна платформа, вантажний кузов11. Запасне пневматичне колесо12. Мости, осі13. Засоби фіксації, утримання зчіпних пристроїв у разі їх аварійного роз'єднання14. Устатковання15. Додаткові перевірки великогабаритного, великовагового транспортного засобу16. Додаткові перевірки транспортних засобів категорій FL, OX, AT, EX/II, EX/III, які призначено або пристосовано для перевезення небезпечних вантажів17. Додаткові перевірки транспортних засобів, які призначено для перевезення швидкопсувних харчових продуктів

ДОКУМЕНТИДля проведення обов’язкового технічного контролю транспортного засобу замовник подає виконавцю особисто або через уповноважену особу:• паспорт або інший документ, що засвідчує особу (у разі подання документів уповноваженою особою така особа, крім вище зазначеного документа, подає виконавцю документ, що підтверджує її повноваження);• свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу.