Техогляд автобусів

Важливість проходження техогляду автобусами

Безпека пасажироперевезень - пріоритетне питання і в нашій країні, і за кордоном.

"ОТК-Сервіс" пропонує власникам автобусів допомогу в проходженні техогляду, в тому числі і пасажирського транспорту міжнародної категорії. Клієнти можуть розраховувати не тільки на оперативність і професіоналізм наших співробітників, але і на вигідні ціни в прайсі. 

Діагностика не займе багато часу - досвідчений персонал проведе всі необхідні перевірки в найкоротші терміни. По закінченню техогляду власник автобуса отримає діагностичну карту українського зразка або сертифікат міжнародного відповідності для здійснення пасажирських перевезень в країни ЄС. Крім цього, прокол перевірки - обов'язкова умова страхування ТЗ і, згідно із законами України, його відсутність є правопорушенням.
Особливості процедури

Пасажирський транспорт, який належить юридичним особам і використовується для отримання комерційного прибутку, підлягає регулярній технічній перевірці. Оцінкою придатності автобусів до експлуатації займаються приватні компанії, які мають ліцензію на проведення техогляду. ОТК потрібно проходити не рідше, ніж раз в 6 місяців.

Згідно із законодавчими змінами 2011 року, представники МВС не беруть участь в перевірці. Всі необхідні процедури для оцінки технічного стану проводяться в акредитованих центрах діагностики та випробувальних лабораторіях України. Техогляд автобуса можна пройти в вимірювальній лабораторії. ОТК-Сервіс відповідає всім цим вимогам і пропонує оцінити переваги наших послуг.