Техогляд автобусів

Illustration

ОПИС ПОСЛУГИ

Безпека пасажироперевезень - пріоритетне питання як в нашій країні, так і за кордоном. "ОТК-Сервіс" пропонує власникам автобусів допомогу в проходженні техогляду, в тому числі і пасажирського транспорту. Клієнти можуть розраховувати не тільки на оперативність і професіоналізм наших співробітників, але і на вигідні ціни в прайсі. Діагностика не займе багато часу — досвідчений персонал проведе всі необхідні перевірки в найкоротші терміни. Крім цього, прокол перевірки — обов'язкова умова страхування ТЗ і, згідно із законами України, його відсутність є правопорушенням.
Особливості процедури
Пасажирський транспорт, підлягає регулярній технічній перевірці. Оцінкою придатності автобусів до експлуатації займаються приватні компанії, які мають Дозвіл на проведення техогляду. ОТК потрібно проходити не рідше, ніж раз в 6 місяців.
Згідно із законодавчими змінами 2011 року, представники МВС не беруть участь в перевірці. Всі необхідні процедури для оцінки технічного стану проводяться в випробувальних лабораторіях які пройшли акредитацію НААУ згідно ДСТУ ISO/IEC 17025:2017 та отримали атестат про акредитацію, а Головний сервісний центр МВС вніс інформацію про лабораторію до реєстру суб’єктів проведення обов’язкового технічного контролю транспортних засобів.
Техогляд автобуса можна пройти в випробувальних лабораторіях. ОТК-Сервіс відповідає всім цим вимогам і пропонує оцінити переваги наших послуг.
Повний перелік вимог ви можете дізнатися у нашого менеджера або на сайті у розділі Вимоги до авто. Менеджер також повідомить вам скільки коштує техогляд конкретної моделі машини. Наші ціни цілком прийнятні для власників транспорту. 
У разі позитивного результату після проведення обов’язкового технічного контролю транспортного засобу замовникові видається протокол перевірки технічного стану.
У разі негативного результату або невідповідності даних у свідоцтві про реєстрацію транспортного засобу даним ідентифікації транспортного засобу складається акт невідповідності технічного стану транспортного засобу.
ВИМОГИ (до перевірки конструкції та технічного стану колісного транспортного засобу):1. Загальні характеристики технічного стану ТЗ та його складників2. Пневматичні шини3. Колеса4. Скло5. Дзеркала, інші засоби заднього огляду6. Склоочисник та склозмивач7. Зовнішні світлові прилади8. Двигун та його системи9. Чинники, характеристики негативного впливу на навколишнє природне середовище10. Гальмові системи11. Система керування12. Рама, кузов, інші опорні елементи13. Пасажирський кузов, кабіна14. Силова передача і її механізми управління15. Мости, осі16. Прилади17. Устатковання18. Додаткові перевірки ТЗ категорій M2, M3 (автобуси)19. Додаткові перевірки автобуса, спеціалізованого до перевезення школярів
ДОКУМЕНТИ
Для проведення обов’язкового технічного контролю транспортного засобу замовник подає виконавцю особисто або через уповноважену особу:• паспорт або інший документ, що посвідчує особу (у разі подання документів уповноваженою особою така особа, крім документа, що зазначений в цьому абзаці, пред’являє виконавцю документ, що підтверджує її повноваження);• свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу.