Техогляд автобусів

Illustration

Пасажирський транспорт - автобуси та маршрутні таксі (маршрутки) - підлягають регулярній технічній перевірці. Оцінкою придатності автобусів та маршрутних таксі до експлуатації займаються приватні компанії, які мають дозвіл на проведення техогляду. ОТК (обов'язковий техконтроль) потрібно проходити кожні 6 місяців.

Безпека пасажироперевезень - пріоритетне питання як в нашій країні, так і за кордоном. "ОТК-Сервіс" пропонує власникам автобусів допомогу в проходженні техогляду, в тому числі пасажирського транспорту. У кожному пункту проходження техогляду працюють кваліфіковані спеціалісти з великим досвідом роботи, які проведуть обов’язковий техконтроль швидко та якісно. Наші випробувальні лабораторії атестовані Національним агентством з акредитації України та відповідають стандартам ISO 17025.Наші клієнти можуть розраховувати на оперативність та професіоналізм наших співробітників та на вигідні ціни. Діагностика не займе багато часу — досвідчений персонал проведе ОТК (обов'язковий техконтроль) швидко та якісно.До того ж, прокол проходження техогляду — обов'язкова умова страхування транспортного засобу. Згідно із законами України, його відсутність є правопорушенням.

ВИМОГИ (до перевірки конструкції та технічного стану колісного транспортного засобу):Повний перелік - у розділі "Вимоги до авто"

1. Загальні характеристики технічного стану транспортного засобу та його складників2. Пневматичні шини3. Колеса4. Скло5. Дзеркала, інші засоби заднього огляду6. Склоочисник та склозмивач7. Зовнішні світлові прилади8. Двигун та його системи9. Чинники, характеристики негативного впливу на навколишнє природне середовище10. Гальмові системи11. Система керування12. Рама, кузов, інші опорні елементи13. Пасажирський кузов, кабіна14. Силова передача і її механізми управління15. Мости, осі16. Прилади17. Устатковання18. Додаткові перевірки транспортного засобу категорій M2, M3 (автобуси)19. Додаткові перевірки автобуса, спеціалізованого до перевезення школярів

ДОКУМЕНТИДля проведення обов’язкового технічного контролю транспортного засобу замовник подає виконавцю особисто або через уповноважену особу:• паспорт або інший документ, що засвідчує особу (у разі подання документів уповноваженою особою така особа, крім вище зазначеного документа, подає виконавцю документ, що підтверджує її повноваження);• свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу.