Оформлення автоцивілки у пунктах техогляду ОТК-СЕРВІС

Illustration

Випробувальні лабораторії ОТК-СЕРВІС разом з електронною Платформою страхування EWA запрошують Вас оформити автоцивілку у мережі ОТК-СЕРВІС.

Таке інноваційне рішення дає можливість зручно й швидко обрати найкращі умови для придбання полісу автоцивілки серед багатьох страхових компаній, розташованих на Платформі.
Процедура оформлення полісу не займе більше 5-ти хвилин.

Наші клієнти можуть безпосередньо у лабораторії ОТК-СЕРВІС оформити електронний договір із страховою компанією одночасно з проходженням техогляду.

ОТК-СЕРВІС нагадує, що згідно із Законом України договори обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності укладаються строком на один рік та повинні бути обов’язково укладені або поновлені, як і обов’язкове проходження техконтролю для комерційного транспорту.
Вартість поліса, покриття і ліміт відповідальності також регулюється законодавством України. Отже, запрошуємо Вас одночасно пройти ОТК та укласти страховий договір.
Докладніше дізнатися адреси та контакти лабораторій, які співпрацюють з EWA,можливо у кол-центрі ОТК-СЕРВІС за телефоном: 38 063 222 02 02