OРЕНДА / СПІВПРАЦЯ

Illustration

Якщо ви власник чи орендар нежитлового приміщення, яке підходить під виконання робіт по техогляду, ми пропонуємо вам вигідну співпрацю.


У випадку оренди це має бути окрема будівляабо частина комплексу, яка відповідає наступним вимогам:

● Розташування з автодорогами з високим трафіків і зручним під'їздом вантажного автотранспорту;● Висота воріт мінімум 4,3 метра; ширина приміщення мінімум 4 метри (бажано до 5,6 м);● Довжина приміщення мінімум 18 метрів (бажано наскрізний проїзд);● Потужність електромережі мінімум 40 кВт (380V);● Оглядова яма, правовстановлюючі документи на землю і приміщення.
Наявність супутніх автобізнес по сусідству, зручне транспортний під'їзд і близькість до доріг з інтенсивним рухом є великою перевагою.



МИ ПРОПОНУЄМО РОБОТУ:

• в команді професіоналів;• рівні можливості для всіх працівників;• об'єктивну оцінку діяльності працівників;• кар'єрний та професійний розвиток;• самовдосконалення та побудову кар'єри в успішній компанії, що динамічно розвивається.

ДЛЯ КАНДИДАТІВ:

Для участі у відборі на вакантні посади надсилайте Ваше резюме із зазначенням посади на адресу au.ni.kto%40retnec_bojЯкщо Ви не знайшли потрібної вакансії серед актуальних пропозицій, надсилайте Ваше резюме із зазначенням бажаного напрямку роботи на адресу au.ni.kto%40retnec_boj