ОТК-СЕРВІС

Мережа випробувальних лабораторій та пунктів техогляду по всій території України.
Ми здійснюємо обов'язковий техогляд всіх категорій транспортних засобів.
На сьогодні обов’язковий техконтроль повинні проходити легкові та вантажні автомобілі, автобуси та маршрутні таксі, причепи та напівпричепи.

Наші лабораторії знаходяться у всіх великих містах та обласних центрах України.

Пройти техогляд у наших лабораторіях Ви можете у Києві, Львові, Одесі, Житомирі, Дніпропетровську, Харкові, Вінниці, Сумах, Запоріжжі, Івано-Франківську та багатьох інших містах та селищах нашої країни.Оберіть найближчу лабораторію ОТК-СЕРВІС у своєму місті та пройдіть швидко обов’язковий техогляд за попереднім записом.
У кожному пункту проходження техогляду працюють кваліфіковані спеціалісти з великим досвідом роботи, які проведуть обов’язковий техконтроль швидко та якісно. Наші випробувальні лабораторії атестовані Національним агентством з акредитації України та відповідають стандартам ISO 17025.
Якщо Ваш автопарк складає понад 50 автомобілів, Ви можете замовити виїзд спеціалістів на Вашу територію. У нас є спеціальні пересувні лабораторії, які дозволяють робити всі необхідні процедури. Наша перевага – конструкція пересувних пунктів дозволяє розміщувати їх як на відкритому просторі, так і у виробничому приміщенні. Протоколи про проходження ОТК Ви отримуєте на місці одразу після проходження техогляду.

Чекаємо Вас на обов’язковий техогляд!

Нагадуємо, що вантажні автомобілі повинні проходити ОТК 1 раз в рік, автобуси - 2 рази в рік, легкові авто - таксі - 1 раз в 2 роки.

Переваги нашого сервісу

Висококваліфіковані спеціалісти

У кожній випробувальній лабораторії об'єднаної мережі ОТК-СЕРВІС та у кожному пункту проходження техогляду працюють висококваліфіковані спеціалісти, які проведуть обов’язковий техконтроль швидко та якісно. Кожен працівник пройшов навчання в спеціалізованому навчальному класі та стажування безпосередньо в лабораторіях об'єднаної мережі ОТК-СЕРВІС.

Швидкість роботи

За попереднім записом Ви швидко пройдете техогляд. В порядку живої черги обов’язковий техконтроль займає близько години.

Доступні ціни та оптимальне поєднання "ціна - якість"

Якість наших послуг перекриває всі витрати на додаткову діагностику транспортного засобу, а пересувні випробувальні лабораторії нашої мережі дозволяють зекономити не тільки гроші, але й час, витрачений на транспортування автотранспорту до стаціонарного пункту проходження техогляду.

Акредитовані лабораторії

Випробувальні лабораторії мережі ОТК-СЕРВІС акредитовані Національним агентством з акредитації України та відповідають стандарту ISO 17025.

Записатись на ОТК

Замовити зворотній дзвінок

Дякуємо за звернення!

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.