ГоловнаБізнесуПересувна лабораторія
Задати питання
Залишити відгук
Замовити зворотній дзвінок

Пересувна лабораторія

Мобільна станція технічного огляду – економно і якісно (пересувна ОТК)

Для проходження техогляду необхідно під’їхати в приватні станції діагностики, які уповноважені для проведення обов’язкового технічного контролю. ОТК-СЕРВІС — мережа лабораторій по Україні, яка проводить діагностику технічного стану всіх категорій транспорту. Якщо автопарк складає більш ніж 50 авто, ми надаємо послугу виїзду фахівця на об’єкт.

Пересувний пункт техогляду можливий за наявності в автовласника пакету оригінальних документів:

 • паспорт громадянина України або довіреність;
 • техпаспорт на транспортний засіб (свідоцтво про реєстрацію авто).

Ми надаємо послуги пересувної діагностичної лабораторії в усі населені пункти. На об’єкт виїжджають висококваліфіковані навчені фахівці. Вони виконують ОТК згідно з переліком вузлів авто, які варто перевірити, визначеним законодавством. Техогляд передбачає перевірку таких вузлів: робота гальмівних систем, функціонування рульових елементів, зовнішні освітлювальні прилади, пневматичні шини та колеса, пропускання світла склом, газобалонне обладнання (за наявності), чинники впливу на довкілля; інші деталі, від яких залежить безпека під час пересування. Після закінчення роботи на руки видається протокол технічного стану транспортного засобу, терміни дії якого Ви можете подивитися на сторінці Періодичність ТО

ОТК-СЕРВІС – оперативність і професіоналізм

У нас працюють справжні професіонали — висококваліфіковані майстри, які проводять техогляди швидко й ефективно. Ми представляємо мережу з понад 200 лабораторій по Україні, тому скористатися нашими послугами можна з будь-якого регіону. Пересувний пункт техогляду дуже зручний для власників автопарків: у призначений час наші фахівці виїжджають на об’єкт відкритого типу або в приміщення і за допомогою сучасного обладнання проводить діагностику. Це дає змогу заощадити не тільки фінансові кошти, але й час, витрачений на доставку транспортного засобу на станцію діагностики.

Пам’ятайте, що проходити ОТК — життєво важливо, і ОТК-СЕРВІС зробить все на найвищому рівні!

  Записатись на послугу

  Для запису на ТО, необхідно заповнити форму зворотного зв'язку. Після чого ми з Вами обов'язково зв'яжемося

   Приєднуйтесь

   Будьте в курсі останніх акцій та новин